Stanowiska w radzie gminy 2014-2018
  • Wątek wydzielony z: Kandydaci do rady gminy.
    Post edytowany przez admin 2014-12-02 05:36:23
  • No to niebawem przekonamy się kto będzie Przewodniczącym rady.
    Post edytowany przez Mataj 2014-12-01 12:38:17
  • Mataj pisał(a):

    No to niebawem przekonamy się kto będzie Przewodniczącym rady.


    Renata Falińska
  • czarna pisał(a):

    Mataj pisał(a):

    No to niebawem przekonamy się kto będzie Przewodniczącym rady.


    Renata Falińska


    Cóż, liczyłem na @And... ale jak @Nemo wspomniała - po owocach ich poznacie...
    Wobec tego ostatnie pytanie - kto na wice...
    Post edytowany przez Mataj 2014-12-01 15:11:30
  • Irena Nowak
  • Nemo pisał(a):

    Irena Nowak



    Nie sądzę...
  • Mea culpa, mialem na myśli vice wójta ;)
  • ja też...:)
  • Wieść gminno-powiatowa niesie, że na vice szanse ma(podobno) B. Więckowska... Uchowaj nas Panie!
  • Edziu pisał(a):

    B. Więckowska... Uchowaj nas Panie!



    Amen!
    Myślisz, że wójt ściągnie tu starostę?
    Już widzę, że czekają nas pracowite 4 lata jako organu nadzorującego prace Rady i Wójta ;)
  • Zwłaszcza patrząc na rozkład głosów...
  • Cóż, niebawem przekonamy się czy Ania Rosłaniec ma rację - Budny jest asertywny? Czy tylko ściemniał...
  • :) Czy naprawdę ktoś poważnie myśli, że starosta powiatu ma ambicję bycia wicewójtem w jednej z wiejskich gmin? Ktoś, kto rozpuszcza takie plotki, ma chyba bujną wyobraźnię lub nie po kolei w głowie. :)
  • ???
    Ktoś kto całe swe zawodowe życie jest "na stanowisku" i jest szefem szefów, zazwyczaj nie jest w stanie mentalnie zejść na ziemię i zacząć pracować (chciałem napisać uczciwie, ale ugryzłem się w klawiaturę) np. w korporacji.
    Stąd taka karuzela stanowisk. Ktoś kto dziś jest starosta za chwilę jest gdzieś wicewójtem albo urzędnikiem u Marszałka etc. - i odwrotnie.
    Takie (wysokie) stanowiska często psują ludzi (choć nie wszystkich). Jak się noga powinie w wyborach to lądowanie bywa trudne...
    A co do p. BW to: PO wybory w powiecie umoczyło (całkowicie zasłużenie), w wyborach na burmistrza w Józefowie pani BW poniosła sromotną klęskę, więc być może nasz Wójt elekt zlituje się i poda jej pomocną dłoń aby nie musiała emigrować za pracą np. do Wawy. Z diety radnej powiatowej trudno bowiem jest wyżyć...
  • Widać, że "nowi" będą kontynuować zwyczaje starej ekipy.

    http://www.wiazowna.pl/571-Wyswietlanie_NEWS-60697-p_1.htm

    Przewodnicząca Rady zamierza poświęcać całe 30 m.in. tygodniowo na spotkania z wszystkimi zainteresowanymi.
    Nie wiem jakie jest faktycznie zapotrzebowanie na osobisty kontakt z przewodniczącą, ale te 30 m.in wygląda słabo marketingowo...
  • Edziu - dlaczego ty ciągle narzekasz. Daj ludziom szansę.
  • Do Edzia Ja bym proponowała abyś poszedł na spotkanie z Przew. Rady i zobaczysz jak to w praktyce wygląda, a nie wypisujesz swoje wywody. Ja myślę że ty ludziom zazdroscisz, tylko czego?
  • Narzekam więc jestem... Nie zamieniłbym się ani z radnymi ani z wójtem, więc nie mam czego im zazdrościć.
  • No to sobie narzekaj dalej jak cie to rajcuje. A może masz jakąś wizję, żeby nam sie lepiej żyło w gmine?