Wynik drugiej tury wyborów na wójta
  • Janusz Budny ogłosił siebie nieoficjalnym zwycięzcą:
    https://www.facebook.com/januszabudnego/posts/729771797110927


    PS.
    Wynik według PKW:

    Budny Janusz Witold    2 271 głos      51.39 % 
    Zdunik Roman 2 148 głosów 48.61 %


    Post edytowany przez admin 2014-12-01 05:10:12
  • ?????????????? jakieś cząstkowe?
  • Skąd pan Budny ma takie informacje? W 1 h 15 po zamknięciu lokali...
  • Hej,
    co do wyników wyborów - to w Józefowie mają policzone, i różnica między kandydatami to 1016 głosów. Także i tutaj mogą mieć policzone i gumowym uchem poszło. Także wyniki - co prawda nie oficjalne - mogą już być.
  • Gratuluję wygranej i czekam na dalszy, dobry rozwój wydarzeń.
    Obyśmy się nie rozczarowali.
  • Gumowe uszy w każdej komisji?? To co to za komisja...
  • poczekajmy do oficjalnych wyników...
  • Ale te wyniki z linku to wyniki pierwszej tury. Ktoś coś pomylił... bo wychodziloby ze 40% głosów jest nieważnych
  • W każdej komisji są osoby wyznaczone przez komitety.

    Gratuluję zwycięzcy!
  • To są wyniki z I tury, ponieważ są identyczne dane.
  • Ale dlaczego w komisjach zasiadają pracownicy UG i ich najbliższe rodziny??
  • Czy na prawdę tak trudno zorientować się w kodeksie wyborczym!? Każdy komitet zgłasza swoich członków a dodatkowo może zgłosić męża zaufania. A policzenie kilkuset kart z wyborem ten lub tamten zajmuje góra godzinę z zachowaniem całej procedury. Zamiast tworzyć teorie spiskowe wystarczy pomyśleć!
  • Ale wybrany: Nie. Czyżbyśmy w tej kadencji pozostali bez wójta? :)
  • Wynik według PKW:

    Budny Janusz Witold    2 271 głos      51.39 % 
    Zdunik Roman 2 148 głosów 48.61 %


  • Gratulacje dla zwycięzcy!
  • pawk pisał(a):

    Ale wybrany: Nie.


    Już jest "Tak"
  • Gratulacje dla zwycięzcy. Niech tak sprawuje władzę by za 4 lata wygrał w pierwszej turze :)

    Chyba na start powinien przedstawić priorytety swoich działań na całą kadencję - bo niestety przy małym budżecie nie można się rozdrabniać i nie wszystkie sprawy da się załatwić. Mam nadzieję, że gmina nie da jakiegoś specjalnego zwolnienia z podatku od nieruchomości dla CH Góraszka - chyba, że już dała - poprzednia Wót....
    Post edytowany przez Corwin 2014-12-01 09:28:31
  • Gratulacje! Najłatwiejsze za Budnym. Teraz trzeba wziąć się do roboty i udowodnić, że ludzie nie głosowali na darmo.
  • Gratulacje Panie Januszu BRAVO
  • No i stało się ciekawe co na to nemo, józek 12 i inni . Widać,że telefony do Pani AB z poparciem dla Pana RZ na nie wiele się zdały o ile tekowe były . Pany Romanowi rownież gratuluje osiągniecia wysokiego jakby nie patrzył wysokiego wyniku, życzę powodzenia w dalszej pracy i życiu osobistym. Pozdrawiam.
  • =D> za skuteczność.
    Po owocach ich poznamy...
    Post edytowany przez Nemo 2014-12-01 10:37:44
  • Źle się stało, że ten kto wygrał, wygrał niewielką przewagą... Będą tacy co to zapamiętają.
    No i zdaje się, że Izabela z Michałówkiem przeważyły szale zwycięstwa...
    Co tam JB obiecał, czego nie obiecał tam RZ?
  • Panie Januszu GRATULACJE !!!!!

  • Gratulacje dla Janusza Budnego. Miał przeciwko sobie trzech kandydatów, siłą spokoju i argumentami ograł wszystkich. Ten spokój w Wiązownie jest potrzebny, bo w spokoju dobrze się pracuje i podejmuje dobre decyzję. Najwięksi przegrani to AB i MC. Myślę, że MC miał szansę zyskać wiele po wyniku w I turze. Decyzjami przed II turą, stracił BARDZO wiele.
    Życzę dobrej pracy JB i nowej radzie gminy.



  • Szanowni Państwo

    Dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w drugiej turze wyborów. Dziękuję wszystkim tym, którzy mi zaufali i oddali głos na mnie. Wspólnie osiągnęliśmy sukces. Wiem jednak, że to dopiero początek pracy. Chcę zmieniać naszą gminę na lepsze. Ufam, że wraz ze wszystkimi mieszkańcami niezależnie od tego, czy głosowali na mnie, czy na mojego konkurenta, możemy budować lepszą przyszłość dla naszej „małej Ojczyzny”.

    Dziękuję mojemu konkurentowi. Mam nadzieję, że nasza rywalizacja przyniesie naszej gminie pozytywne owoce.

    Dziękuję za wszystkie spotkania i rozmowy, są one dla mnie niezwykle cenne, na pewno skorzystam z wszystkich Państwa sugestii. Bacznie wsłuchiwałem się we wszystkie głosy, a szczególnie w te krytyczne. To z nich chcę wyciągać wnioski w pierwszej kolejności. Wierzę bowiem, że szczera i konstruktywna krytyka może przynieść wiele dobrego.

    Mogę Państwa zapewnić, że zrobię wszystko by być gospodarzem, jakiego potrzebujecie. Będę człowiekiem dialogu, rozwiązującym problemy mieszkańców gminy.

    Pozdrawiam, Janusz Budny

    My dziękujemy Państwu - Forumowiczom za dialog, do którego nas zaproszono. Wyrazy wdzięczności składamy wszystkim, którzy wspierali starania naszego sztabu dobrym słowem, radami i wnioskami. Wszystkie skrupulatnie notowaliśmy i analizowaliśmy.

    Nowy wójt będzie miał wiele celów do realizacji, mnóstwo problemów do rozwiązania i wiele osób, których oczekiwań na konkretne zmiany nie może zawieść. Liczymy, że poza obserwowaniem działań Wójta i Rady, a także kontrolowaniem ich pracy, Forum będzie także miejscem do wymiany pomysłów i uwag. Mamy nadzieję, że z tegorocznej kampanii wyborczej wyciągnięty zostanie wniosek, który stanie się motto nowej kadencji: GMINĘ TWORZYMY WSPÓLNIE.

    KWW Janusz Budny
  • Gratulacje! ;)
  • Gratuluję Januszowi Budnemu!
    Być może niewielką przewagę dał mu fakt, że miał odwagę tu na forum odpowiadać na pytania i uwagi mieszkańców. Mam nadzieję, że jako wójt kontynuuje dialog w tej lub innej formie. Dialog tym bardziej potrzebny, że przy niskiej frekwencji dostał nawet mniej niż jedną czwartą głosów wszystkich uprawnionych.
    Życzę panu Januszowi i nam wszystkim, że uda mu się działać według tego hasła:
    image
    480 x 635 - 72K
    Post edytowany przez admin 2014-12-01 17:12:09
  • Langsam,langsam aber sicher! Jak mawiał Gustaw Kramer...
  • Admin -wywołuje Pan na koniec niepotrzebny ferment. Jak wiadomo partie dosyć już namieszały.
  • @admin zaczynasz mnie ostro wkurzać! Daj d.... siana i się powstrzymaj od tych swoich żałosnych komentarzy! Przez ludzi takich jak ty brzydnie mi to forum. :-&
  • @sarna_lesna, @Nowicki - O co Wy macie taki ból tyłków? Trochę nie kumam...
    Sarna - rozumiem, że wpis admina odebrałaś bardzo osobiście? ;)
    Post edytowany przez Mataj 2014-12-02 08:07:55
  • a taka ładna torebecka:)
  • Tylko nie wiem, co oznacza napis... Nie znam niemieckiego.
  • Codziennie dobry uczynek
  • translate.google.com ;)
    Dlatego zastanawiam się co Sarnię tu ubodło lub odebrała osobiście bardziej - hasło? czy nazwa :P
    Post edytowany przez Mataj 2014-12-02 10:04:41
  • Widzieliście?
    Weszliśmy w czas hołdów... Co potem?
    676 x 960 - 71K
  • Uspokój się, @Nemo, nie siej fermentu. Już kiedyś wójtowa siała wiatr i zebrała ... burzę.
    Ktoś sobie żarty na fejsie robi, a Ty uznajesz to za PR wójta. Wiesz, co to mem, czy to nie ta epoka? :-/
  • Te wszystkie sondy nie sondy i uszczypliwe komentarze z jego strony występują od początku kampani. Po co takie rzeczy wstawiać, nie rozumiem. Jak chce to niech sobie wydrukuje to zdjęcie, w ramkę oprawi i nad łóżkiem powiesi. Nie wiem czemu miałabym to odebrać osobiście, nie rozumiem @Mataj Twojej aluzji.
  • Widzę po kilku wpisach @nemo @sarna_lesna Nowicki delikatną frustrację z powodu przegranej Pana Z. Ale głowa do góry. Musimy teraz wspólnie pracować na rzecz Gminy i patrzeć na ręce nowemu wójtowi.
  • Same udowadniacie, że dystansu to Wy nie macie za grosz... ;) Obiektywizmu tym bardziej.
    Klakierów jest sporo, co widać i po FB i po forum.
    Trochę to żałosne, że wszyscy tak pięknie przyklaskują, na wiazowna.pl już następnego dnia pojawia się materiał, ech jak to wszyscy tyłki pospinali.
    Niech mnie @Nemo poprawi, jeśli źle czytam, ale tak właśnie odebrałem jej wpis - czas hołdów się zaczął, wazelina leje się litrami, ciekawe ilu pozostanie chętnych pracować na rzecz mieszkańców, a nie towarzystwa wzajemnej adoracji. Czas pokaże ;)
  • drusers pisał(a):

    Widzę po kilku wpisach @nemo @sarna_lesna Nowicki delikatną frustrację z powodu przegranej Pana Z. Ale głowa do góry. Musimy teraz wspólnie pracować na rzecz Gminy i patrzeć na ręce nowemu wójtowi.



    Błędna dedukcja. Mam frustrację z powodu wygranej pana Budnego, bo dla mnie wróciło stare, tzn. mniej lub bardziej zakamuflowana ekipa Jędrzejczaka, choć teraz raczej bez tego ostatniego...
  • @drusers, masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem!

    @Mataj, frustracja moja związana jest z tym, że wstawianie swoich prywatnych torebeczek na zakupy, niczemu nie służy.
  • @Nemo, widze że przegrana bardzo boli. :)
  • sarna_lesna pisał(a):


    @Mataj, frustracja moja związana jest z tym, że wstawianie swoich prywatnych torebeczek na zakupy, niczemu nie służy.



    Ej bez kitu... milicja jakaś? Admin dobrze Budnemu życzy, a tu krytyka ze strony milicji wyborczej. Wrzućcie na luz, już po wyborach ;)
  • sarna_lesna pisał(a):

    @Nemo, widze że przegrana bardzo boli. :)



    @Sarna_lesna - Nemo pisze to, o czym wielu myśli.
    Renata Falińska jest kojarzona z deweloperem, który zwłaszcza mieszkańcom Żanęcina czy Malcanowa, którzy kupili domy, niekoniecznie pozytywnie się kojarzy.
    Obecność niektórych osób na Radzie też nie kojarzy się z postępem, a raczej tym co było od lat w gminie, czyli prywatnym folwarkiem.
    Dlatego pisałem też o flancowanych z Powiatu - jeśli faktycznie będą flancowani, to płonne nadzieje Anny Rosłaniec o tym, że Budny jest asertywny. Cóż, czas pokaże czy mem @Nemo przedstawi autentycznie dobrego przywódcę, niezależnego, rozważnego, czy tego z obrazu Matejki... "Po owocach ich poznacie" (rety, żebym to JA na tym forum cytował ewangelię św. Mateusza.... koniec świata). :D

    Ciężkie zadanie przed obecną radą, bo trzeba będzie swoją pracą udowadniać niezależność i obiektywizm za dwóch. To nie jest łatwe.
  • Facet wrzucił zdjęcie torebki jakiegoś sklepu z Niemiec, który ma nazwę kojarzącą się jednoznacznie z nowym wójtem (i to w sposób bardzo zabawny) a ludzie wciskają jakieś brudne komentarze z wylewającą się żółcią. WSTYD! .... no chyba, że ograniczenie ....
  • Otóż to!
  • Jak się człowiek rozpędzi to nie wie jak ma się zatrzymać. Wybory się skończyły, czas się uspokoić. Zarówno wygranym jak i przegranym życzę nieco dystansu do życia. Szczególnie nowemu wójtowi, który musi się nastawić na nieustające ataki frontalne. Ograł wszystkich konkurentów i ci (oraz ich najzagorzalsi zwolennicy) będę się przez czas jakiś odgrywać. W końcu im się znudzi, ale trzeba im dać czas na wyładowanie frustracji. Ale kiedy kurz opadnie, wójtowi będą patrzeć na ręce głównie zwykli ludzie i dobrze, żeby nie miał się czego wstydzić. Wierzę, że będzie dobrym wójtem, ale z tą koroną to lekkie przegięcie ;)
  • Również gratuluję Panu Januszowi. Osobiście bardzo się cieszę z takiego wyniku, szkoda tylko, że niska frekwencja.
    Korona na zdjęciu - nie komentuję ;) Ale również wierzę, że Pan JB nas nie zawiedzie.