• Jak zwykle przed wyborami było tu Pani pełno, dziś ....brak sukcesów?
    Dedykacja dla Pani Aleksandry Rutkowskiej.
    Obrona przestępcy stała się Pani gminną racją stanu do tego nawet stopnia by zrobić z siebie błazna –czy to właściwy wzór dla również własnych dzieci- wątpię. Proszę mi uwierzyć- uczciwość to piękne uczycie. W latach dziewięćdziesiątych pojechaliśmy rodzinnie z kempingiem nad Balaton. Zaraz po przebudzeniu szybkie śniadanko gdyż wiadomo Balaton czeka. Wracamy na kemping porą obiadową ….szok. Wszystkie namioty, przyczepy a może i samochody pootwierane. Na stołach pełna zastawa, papierosy, alkohole, dziecinne zabawki, sprzęt turystyczny słowem wszystko. …i nikogo nie ma. Nawet w lokalnej toalecie pod prysznicami w wodzie chłodzą się alkohole, napoje i nikt tego nie pilnuje. Sąsiedzi są na plaży. My obciążeni genetycznie wszystko swoje wychodząc rano pochowaliśmy. Do dziś mi wstyd. Nie da się tego opisać jak pięknie było tam być i wypoczywać i tylko z tego powodu wypoczywać przez duże W. Pani Aleksandro upłynęło od tego lat prawie trzydzieści tyle tylko, że w naszym kraju nic się nie zmieniło. Jest taki kraj gdzie postawiony rower na ulicy zostanie tam na długo. Jest taki kraj gdzie rower nie jest bezpieczny nawet w piwnicy. Jest taki kraj gdzie w płatnej komunikacji miejskiej nie drukuje i nie kontroluje się biletów a mimo to ludzie za przejazdy płacą –ufają sobie. Jest taki kraj gdzie stały klient w jednej z ulicznych kafejek za zamówioną kawę na karcie lojalnościowej dostaje krzyżyk postawiony długopisem. Nie pieczątkę, nie naklejkę, nie specjalną dziurkę zrobioną specjalnym dziurkaczem. Łapię w mig, zaraz namaluję kolejne dziewięć i kawusia za darmochę. Pewnie i tu zdarzają się podobnie myślący ściemniacze, cwaniacy ale widocznie niewielu gdyż p. barista na to nie wpadł. Wstyd nawet za myślenie takie.
    Pani Aleksandro, Firysiuk to taki współczesny Janosik który okrada biednych by dać sobie. Patriota ale dużo dziś takich którym do twarzy z maskotką o imieniu Polska mając na myśli jak tu rodaka wydymać. Jak widać na powyższym obrazku nawet ludzie inteligentni /być może nawet z tytułem doktora/dają się na to nabrać. Należy życzyć Pani by zdrowy rozsądek przechylił szalę nad fanatyzmem religijnym inaczej trudno mi to interpretować.
    Post edytowany przez admin 2018-05-26 16:36:23
  • Pani Olu mam nowe zdjęcia jak Firysiuk "budował " parking przed kościołem oczywiście ekipą urzędu gminy...życzy p. sobie?
  • Coś mi to przypomina z działań dwóch "zasłużonych" - budowę kanalizacji w las - ul. Sarnia. Ta budowa została zatrzymana skutecznie . Pytanie - dlaczego wcześniej wybudowano tam gazociąg i nikt się tym nie interesował .
  • Vegul- Napisz coś więcej , czyja to zasługa -dopiszę do wydłużającej się listy "osiągnięć" może się przydać.
  • o co tu chodzi z tym parkingiem Marku?
  • czy Szanowna Pani Aleksandra dało się wkręcić w nie jasny temat?
  • Widziałem ekipę z gminy jak równany był terem przy Duchnowskiej - parking koło kościoła.
  • Panie Marku kończy się już moja kadencja 2014-2018, a Pan nadal się nie zorientował, że pracuję w Radzie Gminy Wiązowna, a nie w Radzie Parafialnej ani też Duszpasterskiej. Rozumiem Pana żal i pretensje. Szczerze Panu współczuję. Przepraszam, ale ten temat nie zajmował mnie tak jak Pana, dlatego nie poświęciłam mu tyle uwagi.
  • Dodam, że także nie dałam się wkręcić w żaden niejasny temat
  • Pani Olu, nie jest mi wiadome z jakiego powodu mi pani współczuje. To ja współczuję pani oraz mieszkańcom Wiązowny- w sumie to WY wypłaciliście mi odszkodowanie za które powinien zapłacić Firysiuk. Prawdy w Pani wypowiedziach jest więc tyle co w wypowiedziach Morawieckiego czyli zero. A ten niejasny temat to to ,że broni pani złodzieja. Być może w modlitwie pani to nie przeszkadza jednak dla mnie to dyskwalifikacja z jakichkolwiek funkcji społecznych.