JESTEŚ W CIĄŻY? Zapraszamy na bezpłatne spotkanie!
 • KLUB KARMIĄCYCH MAM - CYKL BEZPŁATNYCH SPOTKAŃ DLA MAM I PRZYSZŁYCH MAM . Serdecznie zapraszamy wszystkie kobiety W CIĄŻY i MAMY maluszków będące w domu np. na urlopie macierzyńskim, na spotkania w GOK-u w Wiązownie. Tematem spotkań jest karmienie naturalne i wsparcie Mam w ich mlecznej drodze. Spotkania to okazja do wymiany doświadczeń z innymi mamami, uzyskania informacji na tematy związane z karmieniem i nie tylko, nawiązania nowych znajomości i miłego spędzenia czasu. Spotkania prowadzi dyplomowana Promotorka Karmienia Piersią. Maluchy mile widziane.
  Każdy drugi wtorek miesiąca.

  NAJBLIŻSZE SPOTKANIE 14 MARCA 2017
  TEMAT: KARMIENIE PIERSIĄ - JAK DOBRZE ZACZĄĆ?

  Wiele Mam rezygnuje z karmienia piersią lub popełnia błędy skutkujące odstawieniem dziecka od piersi z powodu braku wiedzy o początkach karmienia piersią. Porozmawiamy i postaramy się znaleźć odpowiedzi na pytania:
  Co robić, aby mieć pokarm? Jak karmić noworodka? Jakie znaczenie ma kontakt skóra do skóry po porodzie dla laktacji? Jak wygląda produkcja pokarmu w pierwszych dobach po porodzie? Karmienie na żądanie, czyli jak? Co zyskuje mama karmiąc piersią? Co zyskuje dziecko karmione piersią? Oraz pytanie nurtujące wiele młodych mam: Czy moje dziecko się najada?

  Gościem specjalnym będzie KATARZYNA PANEK – Certyfikowany Doradca Laktacyjny (CDL).

  Zapraszamy Mamy i przyszłe Mamy, także Tatusiów, Babcie oraz wszystkich zainteresowanych tematem naturalnego karmienia. Maluchy oczywiście także!
  Spotkania są otwarte i bezpłatne.
  Miejsce: Gminny Ośrodek Kultury w Wiązownie (parter)
  Zachęcamy do zabrania kocyka dla maluszka a dla starszaka kapci na zmianę, mamom również polecamy kapcie lub ciepłe skarpety.

  Kolejne spotkanie:
  11 kwietnia (wtorek) - Rozszerzanie diety niemowlęcia i karmienie po 6. miesiącu.
  2552 x 1820 - 4M