EKO-PIKNIK RODZINNY W ZAKRĘCIE (25.04 godz. 12.00 - 18.00) - SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!
  • Zachęcam gorąco wszystkich mieszkańców Gminy Wiązowna do udziału w EKO-PIKNIKU RODZINNYM w Zakręcie. Odbędzie się on w przyszłą sobotę 25.04 w godz. 12.00 - 18.00. W programie znajdą Państwo wiele atrakcji. Więcej szczegółów na plakacie promocyjnym.
  • a kiełbaski będą?
  • Przedstawicielstwo nowo tworzonego Żłobka Ekologicznego przybędzie na pewno - w końcu po sąsiedzku - Szkolna 20 :bz .
    Startujemy od maja - jeszcze trochę formalności pozostało :)]
    Post edytowany przez EkologicznyŻłobek 2015-04-21 08:20:34
  • jak będą to i ja będę :)
  • Zakręt dziękuje Organizatorom za udaną imprezę i Gościom za liczne przybycie.
  • oj jak zwykle sprawy zawodowe mnie zatrzymały , mam nadzieję że 2 -go maja będzie inaczej
  • Wazka pisał(a):

    mam nadzieję że 2 -go maja będzie inaczej



    Ja też mam nadzieję, że będzie inaczej. Rozrzucone opakowania po lodach i samochody zaparkowane na trawnikach miały niewiele wspólnego ze ekologią...
    Impreza bardzo sympatyczna! Fajnie było!
  • Panie Mataj cieszę się, że się Pan dobrze u nas bawił. Było super! Tylko chyba opuścił Pan jedną lekcję. Widząc opakowania po lodach na ziemi, należało je podnieść lub pokazać je mi, to ja bym to zrobiła. Gmina to nasza wspólna własność: Pana, moja i innych mieszkańców. Co Pan robi jak Pan zauważy papierki po lodach porozrzucane na swoim podwórku? Pisze Pan o tym na forum? Serdecznie pozdrawiam.
    Post edytowany przez Aleksandra_Rutkowska 2015-05-05 15:14:17
  • No wlaśnie Panie Mataj,
    co Pan robi, jak Pan zauważy samochód zaparkowany na swoim trawniku??? ;)
    No nie udało mi się powstrzymać...
  • No właśnie, też jestem ciekawa. Zapewne Pan Mataj kulturalnie prosi o przeparkowanie samochodu [-X
    Post edytowany przez Aleksandra_Rutkowska 2015-05-05 15:20:27
  • Piknik super, tylko ten jeden sponsor taki jakiś nieekologiczny
    Wiem, ktoś powie, ze pieniądze nie śmierdzą, ale tu się robi akcję pro ekologiczną, a w innej części gminy się smrodzi a "ocieki " ze śmieci i szamba wylewa na obszary Natury 2000
    https://www.youtube.com/watch?v=D2m6Kc2VhVw
    taka polska obłuda
  • @emes, @Aleksandra_Rutkowska - macie racje, lepiej sprzątać nie zwracając na to uwagi śmiecącym. @Emes, gdy zauważy taki samochód bez kierowcy, grzecznie na masce pisze powiadomienie śrubokrętem, a @Aleksandra_Rutkowska dzwoni przykładowo czeka 3h aż kierowca pojawi się w okolicy. Jak wam narobi na trawnik taki jegomość to łapiecie w rękę i hajda w pogoń za delikwentem? Zajechało trochę Monty Pythonem...

    Rozumiem, że piętnowanie złego zachowania ludzi przybyłych na piknik nie jest w dobrym tonie? Rety o czym w ogóle dyskusja - zwróciłem uwagę jedynie na to, że impreza fajna, szkoda tylko, że niektórzy nie potrafią po sobie posprzątać i zachowują się jak świnie. Efekt? Zostałem zjechany.

    Aha! @Emes - "No nie udało mi się powstrzymać..." - uderz w stół a nożyce się odezwą? ;)
    Dziękuję za uwagę.
    Post edytowany przez Mataj 2015-05-07 13:11:23
  • @Mataj coś chemia między nami nie zadziałała. Bo ja się obśmiewałam z pytania Aleksandry, a nie z Twojej uwagi. I nie mogłam się powstrzymać przed wykazaniem absurdu sytuacji.
    Człowiek zgłasza pro-ekologiczne uwagi do organizatorów, a w zamian za to dostaje opieprz, że nie pozbierał papierków. A skoro uwagi dotyczyły też samochodów na trawniku, to sama jestem ciekawa, co zdaniem organizatorów powinieneś zrobić? Przestawić samochód samodzielnie, czy powiadomić Aleksandrę, żeby zakasała rękawy i zrobiła to sama?
  • Chyba rzeczywiście się nie rozumiemy. Panie Mataj skoro Pan widział kto śmieci, to dlaczego nie zwrócił Pan uwagi tej osobie? Szkoda, że nie porozmawialiśmy na miejscu. Teraz ta dyskusja i jeszcze dla mnie także mało zrozumiałe komentarze Pani Emes rzeczywiście kąpią się w oparach absurdu. Pozdrawiam uczestników dyskusji i pozwolę sobie już zakończyć ten wątek. Dziękuję wszystkim przybyłym na proekologiczny piknik w Zakręcie :-h
  • Chyba się faktycznie nie zrozumieliśmy.
    @emes - nie złapałem sarkazmu.
    @Aleksandra_Rutkowska - a skąd założenie, że widziałem kto? Widziałem efekty i coraz częściej mam wrażenie, że niektórym nie da się tłumaczyć, to trzeba po łbie lać, bo inaczej nie trafia... ;-)
    Ciesze się, że nasza dyskusja to głupie nieporozumienie, bo już w was zaczynałem wątpić :-P
  • @Mataj wysłałam priv