Wyniki wyborów
  • Nemo pisał(a):

    Koronacja!



    Ciekawe czy powtórzy się historia z mszą po mianowaniu, tak jak to było przy "mgr inż." Annie Bętkowskiej ;)
    Chcecie się teraz złośliwościami przerzucać? Naprawdę widać, że Nemo masz ból nie powiem czego. Za MJ też nie przepadałem. Z Budnym też nie zawsze muszę się zgadzać (miałem okazję z nim o tym nawet niedawno porozmawiać). Właśnie - miałem okazję. Wymarzona, najlepsza i jedyna niepokalana mgr inż. nie dawała ludziom takiej okazji niezależnie czy przed, czy po wyborach, a w czasie trwania kadencji pokazała chęć do dyskusji i szacunek programami "Decydujmy razem", odpowiedziami na pytania do wójt.

    Kurcze, pamiętam jak było 100 dni AB. Jak kilka osób prosiło o "cierpliwość", "wyrozumiałość". Teraz wszyscy wszystko wiedzą, 1 dzień po zaprzysiężeniu nowego wójta, a najwięcej Ci, którzy stali przy AB praktycznie zawsze, nawet wtedy, gdy chciała podwyżkę za... no właśnie - nadal nie mam pojęcia za co...
    Post edytowany przez Mataj 2014-12-10 11:58:05
  • JoannaF pisał(a):

    Zdjęcia z wczorajszej uroczystości:

    https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10152558145377914.1073741830.324577662913&type=1

    Na stronie Wiązowna i okolice są także zdjęcia zrobione przez Ryszarda Szczęsnego, ale nie wiem jak podać link bo zostały dodane na FB na osi czasu a nie jako samodzielny album.


    Kto wejdzie na stronę https://www.facebook.com/Wiazowna.info ten znajdzie ;)



    To zdjęcie ostatnie "rąsia w rąsie...." z Koczorowską źle mi się kojarzy.
  • O, fajne zdjęcia, dziękuję. To było rzeczywiście niecodzienne "wydarzenie" - ze względu na udział starosty i przewodniczącego rady powiatu (a jednocześnie "naszego" radnego). Ciekawe, czy to się przyjmie, czy ci panowie będą zainteresowani sprawami naszej gminy, czy byli tylko zainteresowani osobą byłego kolegi z rady.
    Ładnie, że ex-wójt dostała od następcy kwiaty, taki dobry PR-owo gest, bo przecież wszyscy wiemy, jak bardzo się oboje nie cierpią. No, ale AB lubi dostawać kwiaty.
    Jakby tak jeszcze @Wazka tradycyjnie odniósł się z głębokim obiektywizmem do kroju marynarek i żakietów oraz wiązania apaszek i krawatów byłby już komplet wiadomości i nikt więcej nie posądzałby innych o stronniczość.
    Powodzenia Wszystkim na najbliższe 4 lata! (bez złośliwości, jakby ktoś wątpił, wójtowi też, zwłaszcza w kwestii doboru współpracowników).
  • I tego boją się właśnie nawet ci którzy głosowali na JB - że będzie on marionetką w rękach Koczorowskiej... Już rozmawiałem z takimi którzy plują sobie w brodę, że na JB głosowali... Szybkie rozczarowanie, nie ma co...
  • Niestety większość wyborców nie zna zakulisowych rozgrywek za czasów MJ. Ja spodziewam się sporego rozczarowania wyborem.
    P.S. Ciekawe,że na stronie UG jeszcze nie ma zdjęcia "miłościwie panującego".
  • A tak na marginesie to wiadomo kto ma być w końcu wicewójtem?
  • Tak ludzie tak to bardzo ważne wydarzenie zwiastujące pozytywne zmiany, które już następują na prostej zasadzie krótkiej piłki. I napewno nie będzie żadną marionetką w niczyich rekach . Widać co nie którch żal .... ściska . Edziu to juz chyba wiadomo kto sobie w brodę pluje. Tylko wiesz nie bardzo rozumiem Twoje sugestie skoro już tu mieszkasz. Ravos4 a Ty znasz jakies zakulisowe rozgrywki za czasu MJ? A fotka bedzie na spokojnie dziś pierwszy dzień urzędowania , wiec dajcie złapać oddech.Każdy mądry z drugiej strony ,a robić nie ma komu. Więc po co na samym początku zacznać od krytki ? Edziu to nie wiesz kto będzie vice wójtem ? ja wiem ,że na pewno wiedzą Ci co sobie w brodę plują. ;)
  • Np. wielki poklask dla dopłat do SKM bez dostępu do SKM - poparcie związane z pomysłem JK na wspólny bilet. Oczywiście zwolennicy takich reform powiedzą, że to MJ i jego ekipa wprowadziła transport zbiorowy ZTM do naszej gminy i trzeba było iść za ciosem. Akurat to wprowadzenie ma się do rzeczywistego stanu tak jak wszystkie doskonale załatwione sprawy przez ekipę MJ (sprawy następnej kadencji pominę głębokim milczeniem bo zostały rozliczone przez wyborców) tzn. róbmy coś co jest "niby"dobre bo inaczej powiedzą, ze nic nie robimy. Jest wiele takich działań, które były robione tylko od "d... strony" dla pospólstwa - byle jak byle by było widać. Ale oprócz SB żaden następny wójt nie miał spójnej wizji rozwoju gminy bo te wizje, które powstały za czasów MJ to nie dość,że dużo kosztowały to jeszcze w niedługim czasie będą się nam wszystkim odbijały czkawką.
  • wszystko to bedzie za pewne realizowane tylko nie tak at hot te wszystkie progarmy i projekty ,które na II sesjii czytala Pani ex , były przygotowane i zapłacone w czasie kadencjii MJ , po objęciu stanowiska przez AB poszły do szuflady na 4 lata wiec nic dziwnego ,że nie zostały zrealizowane. I nic sie nie bedzie czkawką odbijało z kąd ten pesymism załozony z góry. taki przerobiony trochę " nie pytaj co Gmina zrobi dla Ciebie, zapytaj co Ty możesz zrobić dla Gminy" . Pozdrawiam.
  • Wazka pisał(a):

    wszystko to bedzie za pewne realizowane tylko nie tak at hot te wszystkie progarmy i projekty ,które na II sesjii czytala Pani ex , były przygotowane i zapłacone w czasie kadencjii MJ , po objęciu stanowiska przez AB poszły do szuflady na 4 lata wiec nic dziwnego ,że nie zostały zrealizowane. I nic sie nie bedzie czkawką odbijało z kąd ten pesymism załozony z góry. taki przerobiony trochę " nie pytaj co Gmina zrobi dla Ciebie, zapytaj co Ty możesz zrobić dla Gminy" . Pozdrawiam.



    G... prawda, Wazka! I popracuj trochę nad pisownią, bo kiepsko się czytasz. :-h
  • Wielokrotnie brałem czynny udział w pracach gminy. I starałem się zrobić coś dla niej. Ale jak gmina nie chce, bo to nie po myśli koterii, to teraz czekam co gmina zrobi dla mnie. Zastanawiające jest również to, że dużo "popleczników" podobno skutecznej ekipy ma tak krótką i wybiórczą pamięć.
  • Widzę że Nemo nie ma już argumentów i sięga po tanie chwyty wytykając Wazce pisownię. Tak to jest jak się nie ma nic do powiedzenia.
  • No wiesz Nemo czyli ( D.P. ) zachowujesz się jak niemota , a miałem o Tobie całkiem pozytywne zdanie. Ale myślę,ze w końcu dotrze do Ciebie i zejdziesz na ziemie , że Ty również na wyborach dostałaś czerwona kartkę czyżbym się mylił ?
  • ravos4 to zdzwoń się z J.B. na pewno coś sie znajdzie do zrobienia np za kilka chwil półmaraton ,też pomogę a jak
  • @Wazka - To niezupełnie tak jak piszesz. Kilka projektów MJ poszlo do szuflady, ale były przeciągane przez samego MJ vide WCK, którego byłem zwolennikiem. MJ mógł zacząć spokojnie ten projekt jeszcze za swojej kadencji. Z jakiegoś powodu nie zaczął.

    @Nemo - Faktem też jest, że AB korzystała z kilku projektów, które były rozpoczętej przez MJ a przy podsumowaniu o tym się nie zająknęła, zresztą podobnie jak poprzednik o swoim poprzedniku. Każdy chce się wykazać.

    Odkładając na bok kto za kim - widać, że trochę próbujemy się wzajemnie traktować z góry. Jako zwolennicy konkretnych opcji i choćby własny "kandydat" robił głupio to będziemy ich bronić do upadłego. A ten kto z po drugiej stronie frontu - będzie zmieszany z błotem, choćby mądrze gadał.

    Swoją drogą... Jakoś tak cichutko na forum się zrobiło po wyborach. Jeszcze niedawno tylu zatroskanych zwolenników JB i RZ tu dyskutowało. :D

    Ps. Nie nazywaj niemotami dyskutantów, bo na podstawie ortografii, interpunkcji i stylistyki Twojego posta można o Tobie powiedzieć to samo, a pewnie wówczas nie byłoby Ci miło...
    Post edytowany przez Mataj 2014-12-11 22:38:45
  • Wazka pisał(a):

    No wiesz Nemo czyli ( D.P. ) zachowujesz się jak niemota , a miałem o Tobie całkiem pozytywne zdanie. Ale myślę,ze w końcu dotrze do Ciebie i zejdziesz na ziemie , że Ty również na wyborach dostałaś czerwona kartkę czyżbym się mylił ?



    Bez komentarza. Szkoda słów.
    Post edytowany przez Nemo 2014-12-12 00:04:50
  • Ktoś tu chyba ma coraz mniej argumentów i zaczyna robić bokami.
    @Wazka Nie samym półmaratonem żyje gmina, a ponadto JB ma teraz dużo więcej do roboty niż sam półmaraton. Jest tyle spraw gdzie trzeba się wykazać. Zgodnie z obietnicami. I Twoja pomoc napewno będzie nieoceniona
  • Rozładowując trochę sytuację - Link. Kochaj wójta swego, bo możesz mieć takiego ;)
    Uprzedzając - Broń w borze nie sugeruję, że kontrkandydat zrobiłby podobnie! Niemniej trochę przeraża mnie takie podejście władz.
  • wiem ,wiem ,że roboty kupa za bledziki przepraszam ,ale ta klawiatura za mna nienadąża
  • Hurra, Hurra !!!!! Już jest !!!
    Mamy popiersie miłościwie panującego na stronie UG
  • Mataj pisał(a):


    Swoją drogą... Jakoś tak cichutko na forum się zrobiło po wyborach. Jeszcze niedawno tylu zatroskanych zwolenników JB i RZ tu dyskutowało. :D




    @Mataj Myślę, że temat do rozmów znajdzie się po kolejnej sesji w Woli Karczewskiej, zobaczymy jaki kształt przyniesie poprawiony przez nową radę projekt budżetu oraz jakie będzie wynagrodzenie nowego wójta - motywujące od początku czy niższe do czasu aż się wykaże... No i będzie o czym mówić, jak zostaną obsadzone stanowiska, na razie mamy tylko p.o. dyrektora GOK (powodzenia!).
    Na razie można co najwyżej skomentować, metodą Wazki, że JB ma na zdjęciu niesymetrycznie łańcuch założony. I że pojawił się nowy autor notek na stronie gminnej, niejaki/a DW - wypadałoby przedstawić nowych animatorów strony. I jeszcze w relacji z ostatniej sesji zostawiono wykropkowane miejsca na link do sprawozdania byłej wójt, ktoś zapomniał go wkleić.
    Miłego weekendu!
  • emes pisał(a):

    I że pojawił się nowy autor notek na stronie gminnej, niejaki/a DW - wypadałoby przedstawić nowych animatorów strony. I jeszcze w relacji z ostatniej sesji zostawiono wykropkowane miejsca na link do sprawozdania byłej wójt, ktoś zapomniał go wkleić.
    Miłego weekendu!



    Jak już się czepiać wspomnianego/ej DW to na całego :)

    W info o dyżurach przewodniczącej nie dość, że zaproszenie jest na "dyzury", to jeszcze 3xpowtórzone zdanie: "Dyżury radnych nie zostały jeszcze ustalone, sukcesywnie będziemy Państwa informować."

    Może kazali wyrabiać normę ilości znaków :)

    A tak apropo powyborczej ciszy - nie ma za bardzo czego komentować, trzeba poczekać na jakieś działania lub ich brak.
    714 x 301 - 17K
  • D.W. to może skrót od ( Dużo Wiem ) , ale spokojnie ja się dowiem .Chyba ktoś chce zabłysnąć .