Nikt się nie cieszy , nikt nie rozpacza? - wątek powyborczy
  • To samo można napisać o Budnym. :)
  • No właśnie, takie wpisy to porażka. Ja nie zagłosuję za P.Z. bo mam swoje argumenty, będę głosowała za Budnym bo wiem dlaczego ale nie piszę o przeciwniku jak przedszkolak "bo tak".
  • "Siła złego na jednego"

    Prz takim układzie JB + 8 i jeszcze jeden, można przepchnąć wszystko. Można nawet oddłużyć i sprywatyzować... skate park.

    Mnie interesuje ciekawsza opcja.
    RZ i reszta, a właściwie ta reszta. Co byłoby ważniejsze, interes gminy czy prywatne animozje?
    Post edytowany przez [Deleted User] 2014-11-18 23:18:14
  • Z tego co się zorientowałem, to główne zarzuty wobec Zdunika, to że katolik, 64 lata i z PiSu:-). Moim zdaniem, niech sobie będzie katolik i niech sobie chodzi na msze 5 razy dziennie o ile Gminą będzie tak zarządzał jak zarządza szkołą. Może nawet lepiej, ze katolik bo większa szansa że uczciwie będzie prowadził Gminę, a przecież Gmina na szlaku dwóch krajowych tras i galeria w Góraszce, więc przepływ pieniędzy będzie przeogromny.
    Wiek, rzeczywiście można się zastanawiać, ale jak do tej pory, Zdunik pokazał, że pomimo wieku, świetnie sobie radzi, więc nie ma powodu żeby teraz taki argument zarzucać. PiS - trudno to komentować:-).
    Pozdrawiam i obyśmy dokonali właściwego wyboru:-)
  • A ja to uwielbiam polskich katolików ujawnionych - rano msza, w południe wpier... żonie, po południu
    wytrzeźwiałka i przeprosiny w stylu "nigdy więcej"... No oczywiście nie a'propos kandydatów ale ogólnie naszym pseudo świętym polaczkom...
  • Czarna,
    masz jakieś traumatyczne doświadczenia z domu wyniesione?
  • Dla kazdego co innego ;)

    Ja zostalem skrytykowany, ze daje punkty Budnemu, bo ma pracowita i porzadna malzonke. To zle? Nawet w wyborach ma prezydenta USA zwracaja na to uwage. Nie ma sie co dziwic. Rzadko ludzie dobieraja sie tak, ze jeden jest ksiedzem, a drugi zlodziejem. Z duza doza prawdopodobienstwa mozna zalozyc, ze jesli jedno jest pracowite, profesjonalne, kulturalne i uczciwe to po tylu latach wspolnego zwiazku drugie jest podobne.
  • Wiedziałam, że takie pytanie się pojawi i to od ciebie... Na szczęście mnie to nie spotkało, ale widzę, czytam... Zapomniałam dodać, że jeszcze spowiedź i na tacę... Albo na odwrót i jesteśmy super katolikami...
    Post edytowany przez czarna 2014-11-18 23:35:25
  • Kudłaty@ P.S. A gdybym miała? To źle o mnie świadczy, moja byłaby wina???
  • czarna pisał(a):

    ale widzę, czytam... Zapomniałam dodać, że jeszcze spowiedź i na tacę...



    Ale gdzie? W telewizji i Twoim Stylu?

    v460.
    To przez to żadna z moich żon długo ze mną nie wytrzymała.

    Czarna,
    a gdybyś miała... winna czego?
    Nie bardzo cię rozumiem bo to nie takie proste. Oryginalnie ci ta myśl biega :) katolicyzm a przemoc domowa :)
    To jednak tłumaczy celibat...

    Post edytowany przez [Deleted User] 2014-11-18 23:43:08
  • w tvn..
    p.s. się nie dziwię...
  • Nie oglądaj głupot :)
  • Przestań sobie cokolwiek tłumaczyć bo ci to nie sprzyja...
  • A ty kto? psychoanalityk amator?
    czarna pisał(a):

    w tvn..
    p.s. się nie dziwię...


    Nic dziwnego. To trudne jest więc ustalmy że nie ogarniasz :)

    Post edytowany przez [Deleted User] 2014-11-18 23:51:10
  • No chyba nie...
  • Widzę ogromny i nagły wysyp zwolenników pana Budnego. Chyba się cała rodzina (plus deweloperzy) zmobilizowała i teraz zarejestrowała.

    Zastanawiam się - skoro Zdunik taki wariat i despota to dlaczego nauczyciele pracujący w Gliniance, których znam, bardzo cenią jego pracę i dlaczego ma takie ogromne poparcie wśród mieszkańców Glinianki i okolic. Oni chyba go znają najlepiej.
    Post edytowany przez Bjarni 2014-11-19 07:02:41
  • Czytając wcześniejsze posty utwierdziłem się w przekonaniu że jeśli chodzi o p Zdunika nic się nie zmieniło. Tak jak ja go zapamiętałem z czasów likwidacji placówek oświatowych - pozostał delikatnie mówiąc nieprzyjemną osobą. Niektórzy pisząc o arogancji i braku wysłuchania drugiej strony mają 100% rację. Jeśli wybór radnych będzie już potwierdzony przez PKW(8 radnych od Budnego) to odpowiedzialny człowiek zagłosuje za p. Budnym bo jest szansa na zrobienie czegoś dobrego. Oddanie głosu na p. Zdunika będzie głosem za ciągłymi przepychankami w radzie gminy i głosem przeciw rozwojowi naszej gminy. Jeśli chodzi o poprzedni wpis to nie jest tak różowo jeśli chodzi o nauczycieli w Gliniance i z tym ogromnym poparciem też bym nie przesadzał.
  • Bjarni pisał(a):

    Widzę ogromny i nagły wysyp zwolenników pana Budnego. Chyba się cała rodzina (plus deweloperzy) zmobilizowała i teraz zarejestrowała.

    Zastanawiam się - skoro Zdunik taki wariat i despota (...) dlaczego ma takie ogromne poparcie wśród mieszkańców Glinianki i okolic. Oni chyba go znają najlepiej.



    Ja jakoś nie widzę, żeby był ten wysyp. Wręcz przeciwnie, zdania są bardzo podzielone... i uważam, że tak będzie do ostatniego dnia przed II turą. I nie jestem ani z rodziny, ani z grona developerów.

    Odnośnie poparcia Glinianki i okolic dla P. Z - wspominałam już o tym wcześniej, że według mnie jak on zostanie Wójtem to właśnie tamta okolica będzie się rozwijała z rozmachem, a reszta gminy będzie "łatana"...

  • Jeśli pani Ania Bętkowska zdecydowała się na współpracę ze Zdunikiem to nie może być złym człowiekiem!!!
  • Jak na razie to wszędzie jest łatane, a materiału na łaty od zawsze brakuje... To nie argument.
    @v460 gdyby było tak, jak piszesz, to profilaktycznie jak się złapie złodzieja, trzeba zamknąć jego męża/żonę, bo się tak dobrali. To by się zresztą nie zgadzało z tezą, że zły chłop tłucze dobrą żonę - albo ta żona zła i sobie zasłużyła (skoro się z takim złym dobrała), albo dostała, bo już wcześniej stłukła chłopa. Brak logiki i związku... A swoją drogą, znasz żonę R.Z., żeby wysnuć wniosek przeciwny? Zdziwiłbyś się, jakbyś poznał.
    Jasne, że się patrzy na żonę, na gęstość owłosienia na głowie i oprawki okularów kandydatów. niektórzy tu patrzyli także na wiązanie krawata i rozmiar marynarki. Problem w tym, że najlepsza żona nie pomoże (bo przepisy zabraniają) w wójtowaniu, że o dobrze skrojonym garniturze i najlepszym zegarku nie wspomnę. Raczej można mieć z tego powodu kłopoty...
    Pojawiają się coraz to nowe plotki, Zdunikiem teraz będą dzieci straszyć. A nagie fakty są takie:
    - jak on nie zostanie wójtem, to będzie dalej dyrektorem, radnym w powiecie, w dodatku bez stresu, że mu zabraknie lat do emerytury
    - jak JB nie zostanie wójtem, to zostanie na lodzie całkowitym, tzn. przepraszam - będzie mógł wieść żywot emeryta służb mundurowych
    - AB jest w okresie ochronnym, a jej miejscem zatrudnienia jest starostwo (urlop na czas wójtowania), więc nie zostaje na lodzie i nie musi się "układać" z żadnym z kandydatów, zwłaszcza, że wcześniej robiła im, co robiła.

    Chętnie bym się dowiedziała, jakiego kandydata na zastępcę, sekretarza, na inne kierownicze stanowiska ma JB, bo na razie tylko wiem, kto spośród jego byłych współpracowników pozostaje bez zajęcia... i to mnie martwi.

  • A ja chciałbym wiedzieć jakiego zastępce szykuje R. Zdunik
  • Zawsze można do kandydata zadzwonić i zapytać. Ale lepiej by było jakby obaj powiedzieli publicznie.
  • KarOk pisał(a):

    Ciekawych rzeczy dzisiaj się dowiedziałam będąc w UG :) nie wiem na ile jest to prawdą, ale chodzą słuchy w UG, że doszło już do porozumienia między panią wójt a panem Zdunikiem. Pani Wójt ponoć chwali się, że z urzędu się nie wyprowadza bo za Zdunika będzie jego zastępca i wicewójtem...



    Jakoś wcale mnie to nie dziwi!
    co się dzieje w tej Gminie to kpina jakaś...

    Mam nadzieję, że w drugiej turze mieszkańcy Gminy Wiązowna zagłosują POPRAWNIE i wybiorą odpowiednią osobę.
  • Tak jak sobie czytam wcześniejsze posty to włos jeży się na głowie. Nie wyobrażam sobie Gminy z wójtem Zdunikiem i zastępcą AB. To jakaś paranoja.
  • Dlatego nie należy w nią popadać i wierzyć w głupoty. Jak się czyta takie informacje z... d...y to można się zastanowić nad stanem umysłu i sensem wypowiedzi niektórych forumowiczów.
    Post edytowany przez ravos4 2014-11-19 10:30:06
  • ravos4 pisał(a):

    Dlatego nie należy w nią popadać i wierzyć w głupoty. Jak się czyta takie informacje z... d...y to można się zastanowić nad stanem umysłu i sensem wypowiedzi niektórych forumowiczów.



    paranoje?

    ja w Wiązownie mieszkam ponad 20 lat i widzę co tu się dzieje.
    Normalnych spraw nie idzie załatwić z naszą Władzą.

    Szczerze mówiąc, Gmina od swoich mieszkańców chce wyciągnąć jak najwięcej pieniędzy (podatki itp.) nie dając nic w zamian.

    Gdzie są drogi? oświetlenie? chodniki?!
  • ravos4 pisał(a):

    Dlatego nie należy w nią popadać i wierzyć w głupoty. Jak się czyta takie informacje z... d...y to można się zastanowić nad stanem umysłu i sensem wypowiedzi niektórych forumowiczów.



    I dlatego ja zarzuciłam jakiekolwiek komentowanie na forum. Coraz więcej anonimowych nowych nicków, coraz więcej plotek i rzucanych ot tak sobie, lekko, różnych informacji. Nie chcę brać w tym udziału. Już to przerabiałam przy okazji walki o WCK.

    Życzę wszystkim dokonania trafnego wyboru 30 listopada :)
    Sympatyków Wiązowny i okolic zapraszam na moją stronę na FB - tam przynajmniej wiem z kim rozmawiam ;)
  • Bjarni pisał(a):

    Widzę ogromny i nagły wysyp zwolenników pana Budnego. Chyba się cała rodzina (plus deweloperzy) zmobilizowała i teraz zarejestrowała.



    Prawdę mówiąc, to raczej tyczy się tych, którzy popierają Zdunika. Większość osób widzę pierwszy raz na forum, a jestem tu od początku. Bez złośliwości, po prostu uważam, że na miesiąc przed i miesiąc po wyborach forum nie powinno umożliwiać rejestracji nowych użytkowników.
    Praca w szkole jest jakimś wyznacznikiem, ale z całą pewnością nie obiektywnym. Oni (uczniowie i rodzice uczniów z Glinianki) wiedzą najlepiej, bo Zdunik jest z Glinianki. Skoro posądzasz "deweloperów" o sprzyjanie Budnemu, to posądzaj mieszkańców Glinianki o wspieranie Zdunika - zachowaj konsekwencję.

    Retoryka - wspierasz Budnego jesteś deweloperem jest żałosna. Serio! I nie piszę tego jako zagorzały zwolennik Budnego, a osoba raczej niezdecydowana.

    Podtrzymując festiwal idiotycznych sugestii. Odwróćmy pytanie tych, którzy sugerowali, że Łukomska jest do zagospodarowania. Zastępca Zdunika - a kim zostanie pani Bętkowska jeśli przestała być wójtem? Chyba, że wróci na posadkę do powiatu.
  • Wybory pokazały, że AB się "nie liczy". Uzyskała pewną liczbę głosów. Załóżmy, ze zaproponowałaby je któremuś z kandydatów za stanowisko... niech będzie, że zastępcy, a może sekretarza, a może kogoś innego, nieważne.
    Niech każdy sobie pomyśli: AB - jakie ma skojarzenia, pozytywne czy negatywne? A dalej niech pomyśli, jakie może mieć skojarzenia jego sąsiad... A dalej niech wróci do wyniku wyborów i zobaczy, że AB nie tylko sama zatonęła, ale i pociągnęła za sobą wszystkich, których miała na liście. Nie wszystkich znam, ale niektórych znam i mogli dostać szanse na bycie radnymi, gdyby byli w innym komitecie. Zwykle kandydat na wójta szuka sobie ewentualnych radnych wśród takich, którzy mu podniosą wynik w swoich okręgach. Tu kandydat na wójta "utopił" wszystkich społeczników - radnych.

    I teraz wyobraźmy sobie scenę, staje AB obok któregokolwiek z dwóch kandydatów z II tury i mówi: "W II turze oddam swój głos na TEGO kandydata i proszę moich wyborców, żeby również scedowali na TEGO swoje głosy. Jak myślicie, TEN kandydat więcej by zyskał czy stracił? A jak się do tego doda, że się "nie liczy" i dała obydwu kandydatom popalić.
    Można nie lubić RZ, bo jest na liście PiS, z Glinianki, belfrem i w dodatku niektórym się trafiło, że ich szorstko potraktował, ale uważać go za idiotę jest... nieroztropne. Podobnie jak nie jest roztropne uważać za idiotę JB. Najrozsądniej wychodzi ten, kto używa rozumu, w jaki jest wyposażony, analizuje fakty, wyłącza emocje i nie kieruje się "wrażeniami".
    edit: RZ nie jest z PiS, ale idzie z ich listy, to dla trzymania się faktów
    Post edytowany przez [Deleted User] 2014-11-19 12:44:22
  • Nie wierze w historie spiskowe ale doświadczony z przed 4 lat( druga tura wyborów ) wiem, ze jest to możliwe.
  • Jeszcze jedno. Skoro Zdunik taki tyran i despota to dlaczego część mieszkańców gminy zapisuje swoje dzieci do gimnazjum w Gliniance a nie tam gdzie jest ich obwód szkolny? Robią świadomy wybór.Czy nie kochają swoich dzieci? :)
  • @Moriss wiesz też, że żeby zmienić barwy i bratać się z dawnymi przeciwnikami potrzeba trochę więcej czasu, niż 2 tygodnie, np. powiedzmy... 4 lata? ;)
  • emes pisał(a):


    edit: RZ nie jest z PiS, ale idzie z ich listy, to dla trzymania się faktów



    Ja nie jestem z PiS i nie wystartowałbym z tej listy, choćby mnie ogniem przypalano... to dla trzymania się faktów ;) Po prostu komuś pasują jakieś ideały, komuś nie... Myślę, że akurat lista PiS u Zdunika to bardziej "wina" startowania do powiatu - tam liczy się partia.

    Co do radnych - wydaje mi się, że ta lista spaliła się poniekąd sama. Nemo, którą bardzo cenię (chociaż niejednokrotnie miałem odmienne zdanie) jest "jakaś", a nie jest mamałygą. Kandydaci wyraźni wielu się podobają, ale równie wielu nie podobają. Poza tym akurat w kilku kwestiach, które mi za skórę zalazły akurat Nemo głosowała tak, jakby mi na tym zależało. Tu faktycznie AB pociągnęła radną... Myślę, że mogły ją pociągnąć plotki, które ludzie sobie opowiadali, że Nemo nie wiąże z gminą swojej przyszłości, że planuje się wyprowadzić.

    Jak już piszemy o związkach to tu masz kolejny przykład - jeden z kandydatów z komitetu i latarnie elektryczne które się zaczęły pojawiać w gminie jak grzyby po deszczu. Nie sugeruję, że nielegalnie, ale to faktycznie wygląda dziwnie. Ja akurat myślę, że to dobrze, że lokalni przedsiębiorcy wspierają gminę, ale kto inny zaraz może doszukiwać się spisku, układu... blablabla... ;) Efekt? Ani wójtowanie, ani rada...

    @emes - nie wierzę, że AB stanie oficjalnie cedując swoje głosy na Budnego, bo jest świadoma tego co piszesz (lekceważenie, posądzanie oponentów w dyskusji, polityce o głupotę to proszenie się o porażkę). Wiesz jednak o tym, że głosy AB mogą stanowić trzon elektoratu negatywnego dla Budnego - nie muszą popierać Zdunika, ważne, że nie na Budnego. Głosy Ceglińskiego to inna bajka - dla mnie głosowali na niego ludzie, którzy właśnie chcą kogoś kompletnie innego.

    @Moriss - jaką historię spiskową sprzed 4 lat masz na myśli?

    @Bjarni - może źle pamiętam, ale z czasów szkolnych ja nawet nie pamiętam nazwisk swoich dyrektorów szkoły (chyba, że mnie uczyli). Co ma piernik do wiatraka? Czy reformy w UG mają polegać na tym, że UG zacznie realizować podstawę programową MEN? ;)
    Post edytowany przez Mataj 2014-11-19 13:32:59
  • @emes jesli pijesz do mnie to wiedz, że przed 4 laty o mnie zabiegało dwóch kandydatów. Ja chciałem do trzeciego- do M.J. ale tam miejsce było zajęte.
  • Nie rozumiem jednego. Co ma piernik do wiatraka, chodzi mi o bycie dyrektorem gimnazjum a bycie samorządowcem. Ludzie błagam, to że ktoś dobrze i z głowa zarządza szkoła nie znaczy że bedzie super wójtem. To jedynie mozna przyłatać do tego ze P. Zdunik zaprowadzi porządek w oświacie (chodź szczerze nie sadze). Jedynie co to rozbuduje sie jedna i druga szkoła w Gliniance (skad takie wnioski? P. Zdunik nie był i raczej nie jest zwolennikiem szkoły w Malcanowie).
  • @Mataj
    nie będę o tym pisać bo jeszcze AB zrobi pozew
  • 1. To, że ktoś źle zarządza czym zarządza, daje podstawy do obaw, że będzie źle zarządzałl gminą.
    2. To, że ktoś dobrze zarządza, czym zarządza MOŻE dawać podstawy do przypuszczeń, że będzie tak samo zarządzał gminą.
    3. To, że ktoś dobrze zarządza, czym zarządza, MOŻE dawać podstawy, że będzie inaczej zarządzał gminą, ale te podstawy są już jakby mniejsze niż w p. 2
    4. Twierdzenie, że kto dobrze zarządza czym zarządza - będzie raczej źle zarządzał gminą, jest, wg mnie, wyrazem jakiegoś uprzedzenia, bo z logicznego wnioskowania nie wynika.

    @Moriss czyli, nieważne z kim, byle do władzy? Bo nie pamiętam Twojej sympatii do MJ. Może najlepiej tak ze swojego KWW, na pewno @Nemo miałaby większe szanse, gdyby powtórzyła manewr sprzed 4 lat.
  • @emes
    żałosne
    najpierw sprawdź wyniki a potem osądzaj
    Post edytowany przez Moriss 2014-11-19 14:46:51
  • hubi pisał(a):

    Może nawet lepiej, ze katolik bo większa szansa że uczciwie będzie prowadził Gminę, a przecież Gmina na szlaku dwóch krajowych tras i galeria w Góraszce, więc przepływ pieniędzy będzie przeogromny.



    Ha, ha, ha, ha ale się uśmiałem aż mnie twarz wykrzywiło i zajady dostałem!!!!

    Post edytowany przez Kwadrat 2014-11-19 14:49:29
  • A co to za autorytet Pan Łapiński? Porzucił przecież mandat Radnego, a teraz uważa, że jak napisał list poparcia to wszyscy zagłosują na P. Budnego? Zresztą z tego co pamiętam, to Pan Budny za czasów P. Jędrzejczaka rozbudował administrację (z czym miała walczyć Pani Bętkowska) i w dodatku wprowadzał znajomych na stanowiska do UG....
  • Znajomych? To ciekawe! O ile wiem to za czasów M.J. mieliśmy najlepszą ekipę jak dotychczas. Poza tym na stanowiska ogłasza się nabory i są konkursy, nie przyjmuje się każdego z ulicy kogo się zachce. Czego to ludzie nie wymyślą.
  • Każdego z ulicy nie, ale określonych tak. Chyba żyjesz w.innym kraju, jeżeli wierzysz ze to tak nie wygląda.
  • najlepsza ekipa... poza wójtem, zastępcą, skarbnikiem i naczelnikiem WAiSO, to jest prawie ta sama ekipa - NAJLEPSZA!
  • z tego co wiem to wymieniłeś/aś osoby, które zajmowały najważniejsze stanowiska i to one się zmieniły w składzie. Więc nie widzę nic sprzecznego w tym co napisałam. Reszta pracowników to są ludzie, którzy działają pod dyktando naczelników. Jeżeli naczelnicy są nieporozumieniem to i praca wygląda podobnie.
    @Ja_Wisła, wiem, że Polska to nie kraj marzeń i miodem płynący, ale bez przesady nie popadaj w skrajności. Nie wszędzie żyją oszuści czyhający wyłącznie na korzyści związane z własną d...
    Skoroś taki światowy i obeznany, to wymień ludzi których zatrudnił P. Budny jak twierdzisz "po znajomości" bo jestem tego mega ciekawa.

    Ewentualnie zachęcam na częstsze wchodzenie na BIP, tam wszystkie oferty pracy są podawane a wyniki ogłaszane, może po tym nie będziesz takich głupot opowiadał!
    Post edytowany przez sarna_lesna 2014-11-19 18:18:21
  • Chyba naprawdę admin powinien zablokować rejestrację na forum do dnia wyborów. No chyba, że chce mieć najbardziej dynamiczny przyrost użytkowników na forum :) Ciekawe ile nowych postaci zarejestruje się na forum i wypowie w tym temacie do dnia wyborów :D
  • Głosowałem na p. Ceglińskiego a teraz zagłosuję na p. Zdunika. Myślę, że tak jak ja zrobi bardzo wielu, bo kandydat z Glinianki choć startuje z list PIS- u ( a tych nie lubię ) jest po prostu uczciwym człowiekiem, dobrym dyrektorem. Zadziwiające jak wielkie podniecenie panuje po stronie zwolenników p. Budnego. Nie ma się z kim bratać, głosów braknie i wygrana umknie. A z wygraną tyle fajnych fantów.....
  • Z jakich list by nie startował to jeszcze nie ten poziom oszołomstwa żeby było niebezpiecznie.

    Mam poważne pytanie do osób popierających kandydaturę Pana Budnego.
    Czy Państwo rozumiecie co ma do przekazania Państwa kandydat kiedy zaczyna mówić?
    Ja przyznam że nie mam z nim wiele do czynienia i może tu jest problem, ale ja go po prostu nie rozumiem.
    Tu nie chodzi o argumentacje, ja nie rozumiem zdań które buduje.
    Nie znam człowieka i być może to co pisała Pani Karolina to wszystko prawda. Że to dobry, wspaniały człowiek. Nie przeczę, choć z niektórymi działaniami jego i jego sztabu się nie zgadzam*.
    Problem w tym że to nie casting na następce Matki Teresy ale wybory Wójta Gminy.
    Jak ten dobry człowiek ma to wszystko pozałatwiać skoro go zrozumieć trudno?

    * Nie zgadzam się szanowni Państwo z tym ze kampania to wojna, a tak uznali sztabowcy i kandydaci na Radnych KWW Pana Budnego.
    Szczerze wątpię żeby pokonani ugięli karki i prosili swoich wyborców o oddanie głosu niedawnego wroga.

    Pyza, to sobie razem tak zagłosujemy :)
  • Oriana1 pisał(a):

    Pan Budny niczego nie zmieni, bo pan Budny - jest starą administracją. :-)



    Pan Budny był bardzo sprawnym sekretarzem gminy, nigdy nie spotkałem się aby nie miał czasu dla petenta. Jest społecznikiem ( straż pożarna, spółki wodne, zasiada w zarządzie klubu sportowego ADVIT Wiązowna). Warto ma niego stawiać. Jeżeli będzie tak skuteczny jak za czasów Jędrzejczaka (ul. Sportowa, Nadrzeczną, Duchnowska, oczyszczalnia ścieków, wychodzenie dotacji 6 mln zł na zaprzepaszczone WCK) to jestem spokojny o rozwój Wiązowny jako całej gminy - ma pomysł co zrobić w Zakręcie i Gliniance. Z racji pracy w Powiecie w randze wice- Starosty ma dobre kontakty w powiecie i innych gminach. Warto dać mu szansę.