GAZ LUPKOWY - KONSULTACJE
  • Nikogo nie nazwałem frajerem - chciałem tylko wykazać, że nie należy ufać w to co ta firma obiecuje mieszkańcom gminy bo jak na razie to sama ściema łącznie z budowa drogi do Kącka - jeden "samochodzik" firmy już się wywrócił przed świętami na owej drodze.
  • vegul pisał(a):

    A propos sprzątania odpadów i tworzenia miejsc pracy - orlen szukał w Kącku naiwnych do sprzątania baraków za 1000 zł . Szukał też kwater dla swoich pracowników - trzeba mieć tupet.



    A co w tym złego. Najlepiej wszystko krytykować.

  • sarna_lesna pisał(a):

    vegul pisał(a):

    A propos sprzątania odpadów i tworzenia miejsc pracy - orlen szukał w Kącku naiwnych do sprzątania baraków za 1000 zł . Szukał też kwater dla swoich pracowników - trzeba mieć tupet.



    A co w tym złego. Najlepiej wszystko krytykować.


    Złe jest jest wykorzystywanie prostych ludzi, ich nieświadomości itd.

  • A w czym cię wykorzystali?
  • Jeszcze gorsze gdy prości ludzie mogą tylko zbierać na 'małpkę' pod spożywczakiem bo żadnego innego zajęcia nie ma. Myśle że aż tak głupich ludzi tu nie ma żeby musieli pytać innych czy warto sprzątać barak za 1000 czy nie.
  • Też tak sądzę - chodziło mi o to, że w orlenie zakładają że w Kącku nikt nie myśli samodzielnie i super firma dobry wujek pomyśli za niego.
  • Ale ja nadal nie rozumiem o co ci chodzi. Przecież każdy ma swój rozum i jeśli chce sprzątać barak to niech sprząta. Co w tym złego że troche zarobi grosza.
  • sarna_lesna pisał(a):

    Ale ja nadal nie rozumiem o co ci chodzi. Przecież każdy ma swój rozum i jeśli chce sprzątać barak to niech sprząta. Co w tym złego że troche zarobi grosza.


    No to trudno ja też nie rozumiem że ty nie rozumiesz :)


  • vegul-ty Gazpromowiec jesteś :)

    Nie jest moim zamiarem szukanie aprobaty lecz informowanie o działaniach firmy które są ukrywane przed mieszkańcami gminy np. gdzie będą następne odwierty, gdzie planowane są gazociągi przesyłowe, stacja odbioru gazu z przyłączeniem do sieci gazowej itd.


    Jak nikt się tego Orlenu czepnąłeś. Z ciekawości zapytam czym opalasz dom?
  • Ciebie to nie dotyczy to się nie czepiasz - to już tradycja, jak nie u mnie to mam to ... Czym opalam - pompa ciepła.
  • Czy ktoś posiada wiedzę, gdzie konkretnie Orlen czai sie na kolejne odwierty na terenie naszej gminy? Podobno już chodzą po gospodarstwach i szukają chętnego rolnika z odpowiednim zasobem ziemnym, co podpisze w ciemno papiery za grosze jak to miało miejsce w Kącku. Także możecie się zdziwić jak Wam pod oknem coś podobnego wyrośnie.
  • Zamiast tych groszy niech lepiej naprawi drogę z której korzysta.