Zaproszenia na Spotkania Wyborcze
  • 26.10.2014, niedziela, godz. 17:00
    Świetlica wiejska w Woli Duckiej
    Organizator: KWW Nowoczesna Gmina
    https://www.facebook.com/events/1625162647711060/

    image
    831 x 317 - 50K
  • Był ktoś? Może streścić?
  • OK byłem, ale się nie zachwyciłem.
    Kandydat ,,bierze" wyglądem, gładko mówi, wie co chcą usłyszeć mieszkańcy. Ładnie nakręca. Ale to tylko zewnątrz. Wnętrze niestety puste bez-systemowego pomysłu. Sam sobie zadawał pytania i na nie odpowiadał. Mieszkańcy nie pytali, choć publika dopisała. Spodziewałem się więcej. Wg mnie On nie chce być wójtem, on chce namieszać. Taki Tymiński z Zakrętu.
  • A może by ktoś napisał coś spotkaniach pozostałych ,,wójtów "
    Czy są jakieś konkrety czy tylko sieczka wyborcza.
  • Chyba byliśmy na innych spotkaniach. Moje odczucie jest wprost przeciwne. Facet (p. Cegliński) ,
    wie czego chce, a riposta na pytania przedstawicielki z obozu innego kandydata - była majstersztykiem.
    Nareszcie człowiek, chociaż nie o korzeniach samorządowych, ale z wizją naprawy tego co u nas szwankuje.
    Liczę na to, że wprowadzi trochę europejskich standardów. Zaściankowość tutejszej gminy razi mnie. Jestem nowym mieszkańcem i nie patrzę na kandydatów przez pryzmat koligacji.
    Byłem pod wrażeniem frekwencji na zebraniu. Jak na tutejsze zwyczaje to po prostu tłum - około 50 osób. To dla mnie znak, że ludzie chcą kogoś nowego, spoza układu samorządowego. Porównanie do Tymińskiego jest nie na miejscu, kandydat nie jest oderwany od rzeczywistości, zna realia naszej gminy i nie przywiózł nic w "czarnej teczce".
  • Moriss pisał(a):

    OK byłem, ale się nie zachwyciłem.
    Sam sobie zadawał pytania i na nie odpowiadał. Mieszkańcy nie pytali, choć publika dopisała. Spodziewałem się więcej.



    Rozumiem że nie udzielił ci odpowiedzi na pytania których nie zadałeś! Coś okropnego, jak mógł!
    :)

  • Pytałam p. Ceglińskiego o kwestie związane z pozyskiwaniem zewnętrznego finansowania na różne działania w gminie. Wyraźne stawianie na aktywność w tym zakresie dużo dla mnie znaczy aczkolwiek zdaję sobie sprawę, że nie jest to łatwe. Natomiast uważam, że nowy, konkretny człowiek jest w stanie wyjść poza utarte schematy, zebrać dynamiczne zespoły do pracy nad przygotowaniem i realizacją projektów. Mieszkając w tej gminie i obserwując co tu się dzieje to mam wrażenie, że to wieś daleko, daleko od stolicy kraju... Nie umniejszając oczywiście obszarom peryferyjnym naszego pięknego kraju. Mentalnie tu jest teraz daleko do rozwoju...
  • A ja się cieszę, że On nie ma lokalnych korzeni samorządowych. A po spotkaniu myślę, że nazwa Nowoczesna Gmina w sam raz oddaje podejście kandydata. Oby mu się udało.

  • Ale
    1. to są wyłącznie moje odczucia - subiektywne
    2. ilu odbiorców tyle poglądów
    3. nie jestem ani zwolennikiem ani przeciwnikiem tego pana.

  • Moriss pisał(a):


    Ale
    1. to są wyłącznie moje odczucia - subiektywne
    2. ilu odbiorców tyle poglądów
    3. nie jestem ani zwolennikiem ani przeciwnikiem tego pana.



    1, Zdecydowanie tak! i chyba nikt ich poważnie nie traktuje.
    2, niesamowicie głębokie przemyślenie!
    3, To akurat jest nieistotne, ale wyraźnie widać że do człowieka coś czujesz :)

  • Dziś o 18 spotkanie A. Bętkowskiej w Radiówku
  • Dopsz.... to się poprzepychaliście, a konkretnie? Co gość chce zrobić i co najważniejsze jak?
    Myślę, że poza przepychankami zwolenników, przeciwników warto zawrzeć konkrety ze spotkania, żeby Ci co byli mogli się do nich odnieść.
    Subiektywne oceny każdy może mieć swoje ;)
  • Tammm zaraz "poprzepychaliście"
    Jakoś nie mam talentu do prowokowania. Ja o konkretach nie napisze gdyż na zebrania nie uczęszczam bo mi zdrowie nie pozwala!
    A właśnie! Może ktoś jak będzie na zebraniach zapytałby co kandydaci myślą o osobach niepełnosprawnych. Przecież próba dostania się na sztandarową inwestycje przy użyciu wózka grozi podwyższeniem grupy inwalidzkiej.
  • Kudłaty pisał(a):

    Tammm zaraz "poprzepychaliście"



    No chodziło mi o to, że przedmówcy określili swój stosunek wobec kandydatów, zamiast przedstawić powody dla których mają taki a nie inny stosunek. Trochę gorzej ocenić kandydata i rzetelność forumowicza po tym, że napisze: "Wspaniały kandydat! Wreszcie jakieś konkrety!"

    Przy poprzednich wyborach było sporo takich co to w komitetach lub tej samej partii byli, a opisywali w samych superlatywach kandydata/tkę na wójta, a jak już przychodziło co do czego to było gorzej z argumentacją.
    Nie mam nic przeciwko temu, żeby komitety zachwalały swoich kandydatów oficjalnie, pod warunkiem, że robią to otwarcie i rzeczowo.
  • Co tu zachwalać
    Kandydat sam się zaprezentował informując że decyzje podjął pod wpływem namowy rady rodziców ze szkoły w Zakręcie w czerwcu 2014r . Wiec od tego czasu przygotowanie ma znakomite. Inni przygotowują się latami a tu 3,5 miesiąca. Sprawność ujmująca- majstersztyk.
  • Spotkanie z J. Budnym i E. Bogucką - 3.11.2014, godz. 18 w świetlicy OSP Malcanów, ul. Mazowiecka 22.
  • Moriss.
    Doskonale wpisujesz się w taką prawdę ludową, która głosi że "jednym Pan Bóg daje a innym pokazuje".

  • Zdecydowanie europejskie standardy w wykonaniu KWW Nowoczesna Gmina. Świetnie przygotowana strona internetowa z możliwością zadawania pytań, pełna sala podczas spotkania z wyborcami i dobrze przygotowani, rzeczowo mówiący kandydaci. Oby tak dalej, to wreszcie, od wielu lat będzie na kogo w naszej gminie zagłosować. Brak doświadczenia samorządowego jest wielkim pozytywem p. Ceglińskiego, plusem jest też to, że o start w wyborach został poproszony przez mieszkańców swojej miejscowości. Dobrze, że się zgodził bo takich ludzi polskiej samorządności brakuje. Pod dostatkiem mamy natomiast takich, którzy im mniej wiedzą i dla lokalnej społeczności znaczą tym bardziej do władzy chcą się dostać.
  • Moriss pisał(a):

    Co tu zachwalać
    Kandydat sam się zaprezentował informując że decyzje podjął pod wpływem namowy rady rodziców ze szkoły w Zakręcie w czerwcu 2014r . Wiec od tego czasu przygotowanie ma znakomite. Inni przygotowują się latami a tu 3,5 miesiąca. Sprawność ujmująca- majstersztyk.




    Ale z tego nie wynika, że się przygotowywał do funkcji wójta przez trzy miesiące. Może to robił przez lata, a może i dekady. Decyzję, że będzie kandydował podjął przed kwartałem. Ja tak to rozumiem. I mam wrażenie, że inaczej zrozumieć się nie da.

  • Jeden do kopania rowu używa szpadla, drugi, zdolniejszy koparki. Jednemu potrzeba 3,5 roku drugiemu 3,5 miesiąca.
    Jeżeli tak ma wyglądać wójtowanie to ja zdecydowanie stawiam na tego bystrzejszego.
    Taka kadencja właśnie dobiega końca. 3,5 roku nic i na koniec żeby było wesoło i miło, wysypały się place zabaw.
  • Czy ktoś był wczoraj na spotkaniu w Radiówku z panią wójt???

    Ciekawa jestem opinii?
  • pannajoanna pisał(a):

    Czy ktoś był wczoraj na spotkaniu w Radiówku z panią wójt???

    Ciekawa jestem opinii?



    A było jakieś? Mam wrażenie, że komitety jakoś średnio zabiegają o frekwencję. Generalnie te wybory są "inne" niż poprzednie.
  • Pyza , ale ty sciemniasz
  • A Ważka ma monopol na prawdę.
    Post edytowany przez Bjarni 2014-10-30 08:54:57
  • Planowane spotkania Kww Nowoczesna Gmina. Kandydaci do rady gminy + kandydat na wójta p. Mariusz Ceglinski: PS. Sciągnięte ze strony - http://kwwnowoczesnagmina.pl/
    image
    Post edytowany przez admin 2014-10-31 18:55:19
  • dziś spotkania p. Bętkowskiej:
    17.00 Dziechciniec świetlica
    19.30 Boryszew świetlica
  • Ktoś może ma info o spotkaniach panów Zdunika i Budnego?
  • Moriss pisał(a):

    Ktoś może ma info o spotkaniach panów Zdunika i Budnego?



    Budny:
    Serdecznie zapraszamy na spotkania z kandydatem na wójta:

    25.10 godz. 15.00 Spotkanie z wyborcami. Rzakta, budynek dawnej mleczarni
    25.10 godz. 17.00 Spotkanie z wyborcami. Radiówek
    26.10 godz. 14.00 Spotkanie z wyborcami. Bolesławów
    26.10 godz. 16.00 Spotkanie z wyborcami. Zakręt, świetlica parafialna
    26.10 godz. 17.00 Spotkanie z wyborcami. Góraszka, świetlica
    27.10 godz. 17.00 Spotkanie informacyjne w/s budowy A2. UG Wiązowna
    27.10 godz. 19.00 Spotkanie z wyborcami. Dziechciniec, świetlica
    28.10 godz. 18.00 Spotkanie z wyborcami. Duchnów, świetlica
    28.10. godz. 19.00 Koncert Mienia River Gospel Choir. Wiązowna, GOK
    29.10 godz. 16.30 Sesja Rady Gminy Wiązowna. UG Wiązowna
    30.10 godz. 17.00 Spotkanie z wyborcami. Boryszew, świetlica
    31.10 godz. 18.00 Spotkanie z wyborcami. Glinianka II
    03.11 godz. 18.00 Spotkanie z wyborcami. Malcanów, klub
    03.11 godz. 19.30 Spotkanie z wyborcami. Kąck, świetlica
    07.11 godz. 19.00 Spotkanie z wyborcami. Izabela, klub
    08.11 godz. 15.00 Spotkanie z wyborcami. Wiązowna, skatepark
    08.11 godz. 17.00 Spotkanie z wyborcami. Majdan, świetlica
    14.11 godz. 19.00 Spotkanie z wyborcami. Zakręt, szkoła


    Źródło

    Zdunik chyba jest tak aktywny w kampanii, jak jest aktywny jako radny...
    Post edytowany przez Mataj 2014-10-30 13:37:18
  • Bętkowska i Marcysiak - 5.11.2014, godz. 19, remiza OSP Malcanów.
  • Terminarz spotkań KWW Nowoczesna Gmina. Ściągnięte z http://kwwnowoczesnagmina.pl/.
    1243 x 1756 - 401K
  • A o Zduniku dalej cicho
  • Tak, a tu w jednym miejscu zaproszenia na spotkania przedwyborcze z panem Romanem Zdunikiem oraz kandydatami na radnych z KW PIS:

    https://www.facebook.com/pages/Roman-Zdunik-Kandydat-na-Wójta-Gminy-Wiązowna/401996036615438?sk=events
    Post edytowany przez [Deleted User] 2014-11-04 17:36:54
  • Zapraszam na spotkanie wyborcze kandydatki na radną okręgu nr 7 (Wiązowna Gminna i Osiedle Parkowe) Doroty Pliszczyńskiej i kandydatki na wójta Anny Bętkowskiej 10 listopada br. o godz. 18 w szkole podstawowej w Wiązownie.
  • Zapraszam na spotkanie wyborcze kandydatki na radną okręgu nr 1 (Zakręt) Aleksandry Rutkowskiej i kandydata na wójta Janusza Budnego 14 listopada br. o godz. 19 w Zespole Szkolno-Gimnazjalnym w Zakręcie.
  • W dniu dzisiejszym o godz. 18:00 w GOK-u w Wiazownie odbedzie sie zebranie z czlonkami KWW Nowoczesna Gmina oraz kandydatem na stanowisko Wojta - p. Mariuszem Ceglinskim. M.in. będzie pan Paweł Radoliński, kandydat na radnego z okręgu nr12.
  • @Don_Kichot - nie dotrę, liczę, że będziesz i skrobniesz 3 zdania sprawozdania. Zwłaszcza, że nie jesteś słupem, który się na forum pojawia co 4 lata ;)
  • Niestety Mataj, o spotkaniu dowiedziałam się zbyt późno i nie dam rady pojechać. Żałuję, bo bardzo chciałam usłyszeć, co pan Radomiński ma nam do zaproponowania. Niestety, polityka informacyjna Nowoczesnej Gminy raczej kuleje. Info o tym, kto będzie na spotkaniach powinna być na stronie, tymczasem dowiedziałam się o tym dopiero, gdy zapytałam mailowo pana Radomińskiego, kiedy ma zamiar spotkać się z wyborcami.
  • Dzisiaj, 10 listopada o godzinie 18.00 w Rzakcie w świetlicy
    spotkanie z kandydatem na wójta Mariuszem Ceglińskim.

    400 x 69 - 10K
  • Zapraszam na spotkanie z kandydatem na wójta Januszem Budnym
    oraz kandydatem na radnego okręgu nr 8 Dariuszem Nowackim
    Kiedy: czwartek 13-11-2014, o godz. 19:30
    Gdzie: Gminny Ośrodek Kultury ul. Kościelna 41, Wiązowna
  • Dzień dobry


    @Don_Kichot. Cytuje "... spotkaniu dowiedziałam się zbyt późno i nie dam rady pojechać..."
    Brzmi jak tania wymówka.
    Info o spotkaniu wyborczym na tym wątku 30.10.2014 o godzinie 9:33
    Twój wpis tego samego dnia o godzinie 14:21. Więc wiesz o nim od 30 października.


    Pozdrawiam

    Andrzej Cholewa



  • And - zbyt późno dowiedziałam się o obecności kandydata na radnego, pana Radolińskiego, a nie o spotkaniu jako takim. Wiesz, ja mam zdolność czytania i to ze zrozumieniem, a nawet niektóre rzeczy zapamiętuję. Np. pamiętam, że głosowałeś przeciwko dotacji na żółty busik do Józefowa. Może mieszkańcom naszej Gminy wytłumaczysz dlaczego?
  • Zapraszam serdecznie na spotkanie wyborcze moje i p. Janusza Budnego już jutro (14.11) o godz. 19.00 w Zespole Szkolno-Gimnazjalnym w Zakręcie.
  • Dobry wieczór

    @Don_Kichot nadal słabe tłumaczenia.
    Na każdym spotkaniu kandydat na wójta przychodzi ze swoją ekipą.
    Tak było zawsze.
    A
  • @And - niezupełnie. W Malcanowie Budny przyszedł tylko z kandydatem na radnego z naszego regionu. Spotkanie o którym pisała @Don_Kichot odbyło się chyba w GOK, więc nie spodziewaliśmy się kandydata z naszego regionu, a był. Stąd to nieporozumienie (oboje nie jesteśmy z Wiązowny).
    U nas w ogóle nie było spotkania z "naszym kandydatem" od Ceglińskiego, w sumie sam nie wiem czemu (może problem z miejscówką?).
  • Te spotkania z wyborcami to wodospady obietnic.
    Niespełnionych.
    Pamietam trzy takie takie sprzed czterech lat w Żanęcinie.
    Najbardziej uderzyło mnie to z p. Będkowską.
    Na salce byli ludzie których na co dzień nie widać na ulicach.
    Skansen w gumiakach, kufajkach i z tygodniowym zarostem.Nie chcę nikogo z mieszkańców obrazić ( choć mimowolnie tak wychodzi)
    Ten akurat elektorat nie byl zbyt wymagający. Ucieszył sie z obietnicy zrobienia chodnika wzdłuż głównej ulicy. Ale jak przyszło co do czego , to okazało się że elektorat niespory do oddania pasa gruntu pod chodnik.
    Jaki elektorat, taka wójt, chciałoby się powiedzieć