Zorganizowania spotkania w Malcanowie
  • Witam!
    Myślę o zorganizowaniu ogniska dla dorosłych i dzieci celem zapoznania się. W ostatnim czasie na naszym terenie (okolice ul. Żwirowej) były włamania do domów.Chciałabym abyśmy się poznali. W grupie możemy coś zdziałać więcej. Może jest w naszej okolicy miejsce gdzie można by rozpalić ognisko. Każdy by coś na to ognisko przyniósł. Może w maju. Ja teraz głośno myślę. czekam opinii od moich sąsiadów. Co o tym myślicie. Mirosława Białecka (z ul. Żwirowej).
  • Witaj

    Mniej więcej 2 lata temu w Malcanowie i nie tylko było sporo włamań, a późnij był spokój przez jakiś czas. Przynajmniej nic nie słyszałem. Jak widać złodzieje znowu przypomnieli sobie o naszej okolicy. Niestety :(
    Na pewno pomysł integracji mieszkańców jest bardzo dobry. Będziemy mogli porozmawiać nie tylko o włamaniach ale o wielu innych sprawach związanych z Malcanowem, a przy okazji miło spędzić czas.
    Oczywiście na jednym spotkaniu nie da się wszystkiego załatwić i omówić ale od czegoś trzeba zacząć.
    W grupie jak najbardziej możemy zdziałać więcej.

    Może warto też porozmawiać z sołtysem w sprawie Twojego pomysłu.
    Zawsze może coś podpowiedzieć.
  • Sołtys wspominał coś, przy okazji roznoszenia podatków, że na wiosnę ma organizować "grochówkę w plenerze".
  • Na spotkaniu Sołeckim poruszana była ta kwestia w związku z 200 leciem naszej miejscowości. Ma być organizowane spotkanie całego Sołectwa.
    Poza tą propozycją - również bardzo chętnie. Możemy w końcu jakąś inicjatywę oddolną również zaproponować ;)
  • Ja tez chetnie.
    Nota bene o naszym Malcanowie przypomniala sobie takze policja. Mnie "tajniacy" nie spotkali (lub uznali, ze jestem tutejszy), ale kolege wylegitymowali. Moich rodzicow takze. Chyba faktycznie wiele domow okradziono skoro policja podeszla do sprawy tak powaznie.
    Post edytowany przez v460 2014-03-25 21:30:32
  • Witam!
    Już się cieszę. Muszę rozejrzeć się w terenie gdzie można by rozpalić ognisko. Porozmawiam tez z sołtysem i ze strażakami by pomogli znaleźć odpowiednie miejsce (polankę) . Jak coś sie dowiem to poinformuję.
    Pozdrawiam Mirosława Białecka
  • Witam,
    Pomysł bardzo cenny; autra też już sprzyja. Czy udało się może coś zorganizowac ?
    pozdrawiam