Poszukuję złodzieja, bądź skradzionych rzeczy - NAGRODA 2000zł
  • Między 28 lutego, a 3 marca włamano się do mnie na działkę w Emowie i skradziono dużą ilość części samochodowych (do 125p który jest moją pasją). Skradziono dwa silniki, 6 nowych bloków silnika, skrzynie biegów i dużo innych części. Poszukuję kogoś, kto mógłby mi pomóc w znalezieniu sprawcy - na osobę, która pomoże w odnalezieniu sprawców, bądź skradzionych przedmiotów nagroda w wysokości 2000zł. Błagam pomóżcie, złomiarze ukradli wiele rzadkich rzeczy, których zebranie zajęło mi wiele lat. przemek125p@tlen.pl
  • Szukaj w okolicznych składnicach złomu - często kradną żule na złom, często nie znają wartośći skradzionych rzeczy.
  • Jeżdżę po złomach, zostawiam swoje namiary, niby wszyscy twierdzą, że nikt takich rzeczy nie przyjął, ale problem jest jeden: złomów w okolicy jest multum, a część działa bez pozwoleń i ciężko je znaleźć... Także musiałbym chyba rzucić wszystko i krążyć... ale każdą wolną chwilę na to poświęcam. dodatkowo oprócz rozwieszania ogłoszeń w punktach newralgicznych wg mnie, idzie ogłoszenie dużego foramtu do Linii Otwockiej.
  • Bardzo Ci wspolczuje, doskonale rozumiem zlosc i rozgoryczenie. Trzymam kciuki za powodzenie! Jak zlapiesz, nogi z tylka powyrywaj! :(
  • Facebooka też poinformuj- kolekcjonerzy będą łatwiej wiedzieli że ktoś sie z kradzionymi częściami moze kręcic
  • Pozostaje Ci też przeglądanie allegro
  • Hmm.... Dziwne rzeczy się ostatnio w gminie dzieją.
    Kilka dni temu słyszałem od sąsiadów o jakiejś obcej osobie, która straszyła dzieci w Malcanowie. Później słyszałem o jakiś rzeczach znalezionych na tarasie.
    Dzisiaj drugiego sąsiada okradziono.
    Post edytowany przez Mataj 2014-03-06 14:57:24
  • Jeżeli jeszcze przy najbliższej pełni księżyca krowy w Kącku zaczną dawać czarne mleko to będzie to znak, że się zaczęło.
  • To jest już chyba min. 3 włamanie w nieodległej okolicy w ciągu niespełna 3 miesięcy.
    Myślę Edziu, że powinieneś lepiej krów pilnować, bo nie będzie Ci miało co tego czarnego mleka dawać.
  • W Emowie zostały również niedawno wycięte słupki od ogrodzenia przy ulicy Jasnej..... Złomiarze jak widać zaczynają działać na coraz większą skalę. Myśle, że tą sprawą powinna się zając nasza policja.....
  • Od razu zgłosiłem kradzież na policję, jak tylko się dowiedziałem. Ale po doświadczeniach z policją z Otwocka, gdzie mieszkam, nie rokuję sukcesu. Ogólnie moje wrażenie jest takie, że jak się coś trafi fartem, to jest i złapią, a tak... Ostatnia kradzież jaką miałem z auta, to zanim zdążyłem zgłosić się do ubezpieczyciela, dostałem umorzenie... Inna sprawa, że jak zacząłem objeżdżać skupy, to jest ich tyle, że zapomnij w pojedynkę wszystko objeździć, wystarczy jeden szemrany, a takich jest sporo i zapomnij. Wrzuci na dno kontenera, przysypie czymś, ma ludzi ustawionych i szukaj wiatru w polu...