Podział treści na kategorie
 • Wątek został wydzielony z dyskusji: Ataki Hakerów na forum.
  Post edytowany przez admin 2013-12-11 09:01:25
 • Co do forum w ogóle, to proponowałbym bardziej przejrzysty podział treści - choćby działy tematyczne, w których były by dyskusje na wybrane tematy (np. komunikacja, drogi, oświata itp.) bo obecne rozwiązanie, że każdy może stworzyć nowy wątek na dowolny temat wprowadza lekko mówiąc nieporządek, a wartościowe treści szybko giną na dalszych stronach. Ale w ogóle należą się podziękowania moderatorom i adminowi za prowadzenie i utrzymywanie forum :)
 • Popieram (od lat?) pawk. Tez chcialbym zwykle, trdycyjne forum z dzialami tematycznymi. Np. tak jak kiedys.
  Obcy - nie chcialbys wiekszego porzadku? ;)
 • Mi też wygląd poprzedniego forum (tj. prowadzonego przez Joannę) bardziej przypadł do gustu. Ale to może być kwestia analogiczna do tzw. syndromu pierwszego wykonania - zazwyczaj utwory muzyczne, które dobrze znamy (i lubimy), wydają się beznadziejne w innej aranżacji.
 • Kategorie mamy w pasku bocznym.
  Pytanie brzmi, czy strona startowa forum ma pokazać wątki z najnowszymi wpisami, czy tylko kategorie. Drugie rozwiązanie było na początku istnienia forum testowane, nie znalazło większego zaakceptowania. Osobiście jestem zwolennikiem pierwszej opcji. Ale rozumiem, że orientacja może być trudna dla użytkowników, którzy nieregularnie zaglądają na forum.
  Kto woli inną stronę startową może sobie zdefiniować zakładkę z widokiem kategorii
  http://forum.wiazowna.net/categories/all
  albo z wątkami podzielonymi na kategorie
  http://forum.wiazowna.net/categories/discussions

  Przypominam, że można ciekawe wątki zaznaczać jako ulubione klikając na gwiazdkę obok tytułu. One pojawią się potem w pasku bocznym.