w lesie za lotniskiem...
  • Witam,


    Przejezdzajac trasa lubelska zauwazylem ze zaraz za lotniskiem Goraszka, w lesnej drodze czesto stoi schowany zielony samochod, chyba berlingo.


    Samochod jest podejrzany, mam wrazenie ze w samochodzie tym moga byc swiadczone jakies niezbyt moralne uslugi, a niepokoi mnie to, bo czesto moje dzieci jezdza tam rowerem.


    Czy ktos moglby potwierdzic co ten samochod tam robi? gdyz obawiam sie o bezpieczenstwo moich dzieci.


    Dziekuje i pozdrawiam,


    MG

    Post edytowany przez admin 2011-08-17 10:08:53
  • Faktycznie nie jest tam zbyt bezpiecznie nie tylko ze względu na ten samochód. Na świadczenie niemoralnych usług można natknąć się też w krzakach nieco dalej podczas zbierania grzybów. Generalnie nie radzę tamtędy chodzić ani jeździć rowerem dzieciom, ponieważ bywa tam przy dobrej pogodzie sporo dziwnych osób. A dodatkowo walają się tam sterty nielegalnie wyrzuconych śmieci. Nieciekawe klimaty.
  • Owszem, na drodze leśnej do Aleksandrowa gromadzą się niemoralne panie. I rzeczywiście las jest bardzo zanieczyszczony.
  • Hm a czemu nikt nie wspomina  brązowego WV Bora w sedanie który często parkuje odrobinę dalej i zwykle jest w nim czterech "opiekunów" swawolnych pań? Ps skład śmieci za lotniskiem w  ruinach dawnego schronu Regelbau 120a jest przepełniony-worki już wystają z szybu kopuły. czy nie da się tego jakoś posprzątać (las prywatny) lub choćby zmusić właściciela do posprzątania?
  • Zmusic wlasciciela? Moze lepiej skopac dupe temu, co to tam zwozi?
  • Nie chcę plotek rozsiewać,nikogo za rękę nie złapałem ale słyszałem iż to jedna i ta sama osoba,oprócz tego ponoć ani Lasy Państwowe ani Mazowiecki Park Krajobrazowy nie sprzątają prywatnych lasów.
    Szkoda że w załączonych linkach nie ma fotografii "kipiacych"  z szybu po kopule worków śmieci,których poziom sięga teraz 5,5 metra od podłogi szybu kopuły (standardowo było to dwa metry), miny uczestników konferencji też były warte  uwiecznienia,niestety zawiodłem w obu sprawach ;( 
    http://www.parkiotwock.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=309:konferencja-qumocnienia-przedmoscia-warszawa-na-terenie-powiatu-otwockiegoq&catid=15&Itemid=134

    http://www.powiat-otwocki.pl/index.php?cmd=aktualnosci&opt=pokaz&id=1742


    Te zaległości postaram się jak najszybciej naprawić.
    Post edytowany przez [Deleted User] 2011-12-05 20:08:33
  • W takich sytuacjach żałuję, że te obiekty nie są już zaminowane...
  • Hubertus,
    czy masz może namiary GPS tych punktów, bunkrów?
    Upublicznienie może źle wpłynąć na najazd np qudowców, ale dla cyklistów możesz chyba daćnamiar.
  • hahaha, ale mnie ubawiliście. Quadowcy nie wiedzą co jest w naszych lasach ??? :)
  • michalszymaniak pisał(a):

    hahaha, ale mnie ubawiliście. Quadowcy nie wiedzą co jest w naszych lasach ??? :)



    Nie wszyscy, na szczęście.
  • z gps mam problem,nie posiadam ale na mapce 1:10000 to dość dokładnie mogę zaznaczyć

  • oto mapka
    1156 x 704 - 250K
  • :) Nieopodal ul. Podleśnej (pomiędzy Żwirową a Kotliny) również jest jedno miejsce, w którym niektórzy przychodzą na "numerek w krzaczkach" i parę browarków (kolejność pewnie odwrotna). 
    Jeśli to ktoś, kto zagląda na forum - mam jedynie prośbę, jak skończycie - sprzątnijcie gumki i puszki. Z góry dzięki.
  • Może by jakiś kosz solidnej konstukcji postawić na rogu Żwirowej i Podleśnej.  Była by szansa, że część przydrożnych śmieci do niego trafi. No i ewentualnie opakowania po afrodyzjakach.
  • Myślę, że to bardzo dobry pomysł, jednak w sytuacji, gdy będzie podatek śmieciowy. W przeciwnym razie wrzucane będą tam śmieci wszelkiej maści i pochodzenia. Już teraz niektórzy mieszkańcy narzekają na śmieci wyrzucane do lasu i rowów przez okolicznych działkowiczów. 
    Eh... Gdyby każdy po sobie sprzątał, tak niewiele, a tak dużo...