Napiszę księgę HACCP dla restauracji. TANIO!
  • Witam serdecznie.
    Jestem studentem (inżynierem) V roku biotechnologii na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu i mam już spore doświadczenie w pisaniu ksiąg HACCP dla restauracji, baru, kawiarni i innych lokali gastronomicznych. Z chęcią podejmę się wdrożenia systemu HACCP dla państwa za przystępną cenę. Gwarantuję szybkie i fachowe wdrożenie systemu, a także pomoc na rok w ramach zlecenia. Odległość od Wrocławia nie gra roli, dlatego przyjmę oferty z całego kraju. Na życzenie klienta wykonuję również księgę GMP/GHP za dodatkową opłatą.

    Zainteresowanych proszę o kontakt:
    e-mail: jakub.michalak90@gmail.com
    tel: 727562470
  • tak z ciekawości zapytam eksperta... z definicji jednej z zasad HACCP:

    Zasada 7 - Ustalenie procedur zapisów : Dokumentacja i zapisy systemu HACCP stanowią dowód zapewnienia bezpieczeństwa żywności, dlatego należy opracować procedury sporządzania, prowadzenia, przechowywania i nadzorowania wszystkich dokumentów i zapisów systemu HACCP (3 lata od sprzedaży).

    w restauracjach trzymamy zapis każdego sprzedanego posiłku w ciągu trzech lat od daty sprzedaży?????
  • Okres roszczeniowy z KC ? :))
  • Przepraszam za późną odpowiedź, gdyż forum nie wysłało mi wiadomości o dodanych postach w założonym temacie.
    Chodzi tu o to, że wszystkie karty zapisów po sporządzeniu księgi czyli np. karty monitorowania punktów CCP czy weryfikacji systemu muszą być składowane na okres 3 lat - do wglądu dla sanepidu. To samo tyczy się kart zapisów z księgi dobrych praktyk produkcyjnych i higienicznych (GMP/GHP).

    W razie gdyby ktoś z państwa potrzebowałby dokumentacji, można więcej informacji odnośnie mojej działalności zyskać na stronie www.plan-haccp.pl
    Post edytowany przez Kuben90 2015-04-16 23:31:54