Dzień Gminy Wiązowna: jak wam się podobało?
 • Jak wam się podobało na sobotnim festynie w Wiązownie? Co było fajne, co mniej udane? 
  Niestety tekst na http://www.wiazowna.pl/571-4704b86ebac25-29297.htm został redagowany przez osobę, która nie była tam obecna. Inaczej nie można wytłumaczyć błędów w tekście. Więc piszmy naszą społeczną relację. 
  Nie tylko dla dzieci rewelacyjny był Piksel vel Maciej Gąsiorek. W czasie jego programu dzieci były tak zajęte, że rodzice mogli spokojnie rozmawiać z licznie obecnymi radnymi o ostatniej sesji Rady Gminy. 
  Dziewczyny z zespołów tanecznych były chyba trochę rozkojarzone, występy nie udały się tak jak na ostatnich zawodach. Ale nawet w nie najlepszych momentach są wspaniałe! 
  Z popołudniowych występów muzycznych miłym zaskoczeniem dla mnie był zaspół Łukasza Paziowskiego (może Paziewskiego - kolejny błąd na wiazowna.pl?) ze swoją interpretacją "Crazy" zespołu Gnarls Barkley. Świetnie! Czekam na więcej. 
  Jak było wieczorem? 

  Pozdrawiam 

  Post edytowany przez obcy 2011-06-20 16:43:47
 • Rzeczywiście błędnie podano nazwisko na wiazowna.pl
  Występował zespół Łukasza Paziewskiego. Ale nie tylko nazwisko zostało pomylone. Błędnie podano również informację o wokalistce. Po pierwsze była jedna, a nie dwie i nazywała się Marianna Kowalewska.

  Pozdrawiam,
  Beata