Pierwsze urodziny
  • Niezauważone 3 czerwca minęły pierwsze urodziny tego forum. Korzystając z okazji chciałbym wszystkim użytkownikom podziękować. Najbardziej tym, którzy tu dyskutują, ale również tym, którzy tylko czytają. Nie byłoby tego forum bez pracy administratorów poprzednich gminnych for, Chobarta do 2009 roku (również pod domeną wiazowna.net) oraz Joanny Filimonow (e-wiazowna.pl) ponad dwa lata od 2009 roku do 2011 roku.
    Jestem pod wrażeniem wysokiej kultury dyskusji. Podejmując się administrowaniem forum spodziewałem się dużo więcej pracy, ale również więcej negatywnych emocji.
    Po roku mamy 120 zarejestrowanych użytkowników. 8 z nich pisało więcej niż 100 wpisów, 23 więcej niż 10. Powstało 2190 komentarzy w 176 dyskusjach. Najbardziej popularne wątki to Komunikacja gminy - SKM i ZTM (2527 oglądań, 92 komentarzy), Pierwszy rok kadencji Anny Bętkowskiej (2487/116) .
    Jeśli mogę mieć jedno życzenie, to tylko to, żeby więcej decydentów z UG brało udział w dyskusjach.
    Serdeczne gratulacje wszystkim forumowiczom!
  • Sto lat! :)>-
  • Sto lat!!!! Bardzo lubię to forum !!!! :)
  • =D> =D> =D>
  • Dziękuję jako moderator, dziękuję jako czytelnik.
    Wszystkim Życzę - STO LAT! ;)
  • =D> i sto lat
  • Może warto pomyśleć o sposobie skracania/dzielenia wątków. Umieszczanie pod jednym tematem kilku dziesięciu wpisów w ciągu wielu miesięcy czyni go mało czytelnym a dotarcie na koniec w celu przeczytania ostatnich wpisów czasochłonne.
    Pozdrawiam
  • A dlaczego sam nie założysz nowy wątek kiedy piszesz na nowy temat? Ingerencja admina lub moderatorów w tok dyskusji jest zawsze problematyczna. Jeśli chciałbyś dyskutować np. o planowanym układzie gwiadzistym w osobnym wątku zamiast w ogólnym wątku o ZTM i SKM, to nic nie stoi na przeszkodzie żebyś założył taki wątek.

    Dziękuję w imieniu wszywtkich forumowiczów za życzenia i zapewniam z mojej strony, że forum będzie tak długo funkcjonował, jak będą chętni do dyskusji i wymiany informacji o sprawach związanych z naszą okolicą.